Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Odra Opole: Typy, kursy, zapowiedź 15.12

Otwierającym spotkaniem 19 kolejkę rozgrywek Fortuna 1 Liga będzie starcie, w którym Resovia Rzeszów podejmie na własnym obiekcie Odrę Opole. Z pewnością to Odra ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu, jako że bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie, ale znając realia polskiej piłki to nie można skreślać i Resovii. Kto więc okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Resovia Rzeszów – Odra Opole.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Resovia Rzeszów – Odra Opole?
  2. Zapowiedź meczu Resovia Rzeszów – Odra Opole
  3. Jakie są kursy na mecz Resovia Rzeszów – Odra Opole?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Resovia Rzeszów – Odra Opole?

Resovia Rzeszów – Odra Opole typy bukmacherskie

1.82

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Odra Opole jak do tej pory jest rewelacją rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Oczywiście do awansu do Ekstraklasy daleka droga, jednak mimo wszystko jeżeli udałoby się im tutaj wywalczyć kolejne punkty będą mieli dobrą pozycję wyjściową na wiosnę. Resovia Rzeszów natomiast bardzo słabo prezentuje się w tym sezonie i choć łapała w pewnym momencie nieco lepszy moment gry to znów w ostatnich 3 spotkaniach przegrywali. Wydaje się, że Odra Opole powinna wygrać to spotkanie, ja jednak nie podejmę się wskazywania, kto okaże się lepszy. Pójdę tutaj w gole, a mianowicie typuję poniżej 2.5 gola, albowiem Resovia ma problem ze zdobywaniem goli w tym meczu i bardziej spodziewam się wyniku 0:1, 1:1.

 

Resovia Rzeszów - Odra Opole kursy bukmacherskie

  • Wygrana Resovii Rzeszów - 2.90
  • Remis - 3.30
  • Wygrana Odry Opole - 2.30
  • Powyżej 2.5 goli - 1.88
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Resovia Rzeszów - Odra Opole wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Odry Opole (kurs 2.30). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Resovia Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Resovia Rzeszów - Odra Opole to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.88, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.82.

Resovia Rzeszów - Odra Opole GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Resovią Rzeszów, a Odrą Opole w ramach 19 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 15 grudnia o 18:00 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!