Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów: Typy, kursy, zapowiedź 12.11 | 1 Liga
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 15. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Resovią Rzeszów a Chrobrym Głogów. Już w najbliższą niedzielę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Rzeszowa, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Głogowa. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów.

Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów: typy bukmacherskie

W nadchodzącą niedzielę zapowiada się starcie dwóch drużyn, których celem przedsezonowym jest zajęcie miejsc w górnej połowie tabeli. Zespół Resovii Rzeszów, powita na swoim boisku zespół przyjezdnych z Głogowa, w niedzielnym starciu w ramach rozgrywek 1 ligi. Dla obu ekip, początek sezonu mocno odbiegał od tego, co prezentują w ostatnich kilku meczach. Gospodarze, będą próbowali wykorzystać przewagę własnego boiska, i zdobyć bardzo cenne dla nich 3 punkty. Z biegiem tygodni drużyna zaczęła powoli odzyskiwać formę, co znajduje swoje odzwierciedlenie w coraz wyższej pozycji w tabeli. Zespół Chrobrego, na pewno nie da łatwo za wygraną, więc czekają nas duże emocje. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.86

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Resovią Rzeszów a Chrobrym Głogów. W tym meczu kurs na zwycięstwo gospodarzy to 1.96. Na triumf ekipy gości, bukmacherzy proponują kurs rzędu 3.70. W przypadku podziału punktów, możemy znaleźć przelicznik 3.50.

Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów, w ramach 15 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 12 listopada o 15:00 na Stadionie Resovii Rzeszów. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!