Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Wisła Płock: Typy, kursy, zapowiedź 02.12

W ostatnim sobotnim meczu 17 kolejki Fortuna 1 Ligi Resovia Rzeszów podejmie na własnym obiekcie Wisłę Płock. Analitycy nieco większe szanse na zwycięstwo dają drużynie gości, czyli Wiśle Płock. Niewątpliwie to oni lepiej spisują się w tym sezonie od swoich rywali, choć forma nie jest najlepsza. Czy tutaj będą w stanie dopisać 3 punkty do swojego konta? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Resovia Rzeszów – Wisła Płock.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Resovia Rzeszów – Wisła Płock?
  2. Zapowiedź meczu Resovia Rzeszów – Wisła Płock
  3. Jakie są kursy na mecz Resovia Rzeszów – Wisła Płock?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Resovia Rzeszów – Wisła Płock?

Resovia Rzeszów – Wisła Płock typy bukmacherskie

2.22

WYGRANA RESOVII

betfan

Resovia Rzeszów po kilku udanych sezonach w tym roku spisuje się bardzo słabo. Jak jeszcze niedawno mogli myśleć o awansie do Ekstraklasy tak w tym sezonie muszą oglądać się na rywali, albowiem plasują się w strefie spadkowej. Wisła Płock natomiast z pewnością chciała szybko wrócić do Ekstraklasy. Te plany jednak być może trzeba będzie odłożyć na przyszły rok, albowiem po 16 meczach plasują się na 9 lokacie. Oczywiście ich strata na ten moment jeszcze nie jest duża, jednak niewątpliwie gra nie napawa optymizmem. Mają mecze lepsze oraz gorsze, a jednak na tle Resovii spodziewam się tego lepszego. Typuję wygraną Wisły Płock po kursie 2.22.

 

Resovia Rzeszów - Wisła Płock kursy bukmacherskie

Wygrana Resovii Rzeszów - 2.95

Remis - 3.45

Wygrana Wisły Płock- 2.22

Powyżej 2.5 goli - 1.70

Obie drużyny strzelą gola - 1.61

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Resovia Rzeszów - Wisła Płock wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Wisły Płock (kurs 2.22). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Resovia Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Resovia Rzeszów - Wisła Płock to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.70, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.03.

Resovia Rzeszów - Wisła Płock GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Resovią Rzeszów, a Wisłą Płock w ramach 17 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 2 grudnia o 20:00 na Stadionie Miejskim Stal w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!