Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Polonia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 23.09
W sobotę w Fortuna 1 Liga Polska dojdzie do starcia pomiędzy Resovią Rzeszów, a Polonią Warszawa. Będzie to o tyle ciekawe starcie, albowiem obie ekipy rozpoczeły sezon słabo i muszą szukać punktów, aby oddalić się od strefy spadkowej. Nieco większe szanse na zwycięstwo ma drużyna Resovii, ale jest to związane z tym, że zagrają przed własną publicznością. Czy Polonia Warszawa w końcu wygra spotkanie w Fortuna 1 Lidze? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Resovia Rzeszów – Polonia Warszawa.

Resovia Rzeszów – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

Jak do tej pory zarówno Resovia Rzeszów, jak i Polonia Warszawa nie najlepiej radzą sobie w 1 lidze piłkarskiej. Po 8 rozegranych kolejkach Resovia Rzeszów plasuje się na 15 pozycji z dorobkiem 7 punktów, a Polonia jest o jedną pozycję niżej z bilansem 6 oczek. Polonia jak do tej pory tylko albo przegrywa albo wygrywa - co prawda przegrali 6 razy, a w wygrali 2, jednak w żadnym spotkaniu nie padł remis. Resovia natomiast notowała tylko 1 remis w tym sezonie z Podbeskidziem. Liczę na przełamanie tej passy, a jako że ciężko wskazać kto wygra to spotkanie to typuję na remis po kursie 3.40 w ofercie bukmachera Betfan.

3.40

REMIS W MECZU

betfan

Resovia Rzeszów - Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Resovia Rzeszów - Polonia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Resovii Rzeszów (kurs 2.12). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Polonia Warszawa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Resovia Rzeszów - Polonia Warszawa to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie tym samym, albowiem 1.90.

Resovia Rzeszów - Polonia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Resovią Rzeszów, a Polonią Warszawa w ramach 9 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 23 września o 15:00 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!