Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – Angers: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | Ligue 1

Rennes gra o wszystko Albo puchary i przyszłe wielkie mecze w Europie albo bardzo bolesny policzek na koniec zmagań sezonu 2022/2023. Angers podziękujemy już występów w Ligue 1 i zapraszamy ten klub jak nauczą się bronić. Na ilu bramkach zakończy się koncert gospodarzy? W tym sezonie najwyżej wygrali z Auxurre (5:0), w niedziele będzie więcej? Zapraszam na zapowiedź i analizę i typy do meczu Rennes – Angers. 

Rennes – Angers – Zapowiedź

Angers są już poza Ligue 1. Zespół nie ma już matematycznych szans na utrzymanie się. Po kolejkach ma  punktów co jest bardzo niskim wynikiem i jednym z gorszych w ostatnich latach. 

Rennes ma tylko 6 punktów straty do europejskich pucharów. To będzie dla nich poważny test na dojrzałość. Przecież jesienią grali w pucharach z sukcesami w grupie. 

Skupić jedynie warto się na gospodarzach. Często Rennes kończą mecze domowe z minimum dwoma bramkami na koncie. 

Rennes - Angers - Typy bukmacherskie, kursy

1.65

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Postawię na bramki w tym spotkaniu. Angers jest już pogrzebane, spadają z Ligue 1. Rennes ma bilans bramkowy na własnym stadionie na poziomie 33 do 12. Kosmos. Zapewne zobaczymy popisy napastników gospodarzy. 

Rennes - Angers - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Rennes kontra Angers w ramach 33. kolejki Ligue 1 odbędzie się 30. kwietnia na Roazhon Park. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!