Real Sociedad – Getafe: typy, kursy, zapowiedź 8.04 | La Liga

Wojciech Sikora

08 kwietnia 2023

Real Sociedad LaLiga
Pora na 28. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii. Real Sociedad w jednym z czterech dzisiejszych spotkań La Ligi, zagra na swoim boisku z Getafe. Gospodarze kontynuują świetny sezon, co widać po ich miejscu w tabeli. Wciąż jednak, by utrzymać 4. lokatę potrzebują regularnego punktowania. Ich rywale z kolei walczą o utrzymanie i końcówka sezonu będzie dla nich bardzo istotna. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Real Sociedad – Getafe.

Real Sociedad – Getafe: Zapowiedź meczu

Na dziesięć ostatnich spotkań, Real Sociedad przegrał u siebie tylko raz. Bardzo dobrze radzą sobie przez praktycznie cały sezon, co dało im aktualnie czwarte miejsce, czyli udział w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Choć żeby tam się znaleźć, muszą do końca sezonu utrzymać swoją formę. To może być bardzo ciężkie, bowiem zmierzą się dziś z Getafe, które ma za sobą pięć spotkań bez porażki, jednakże w lidze dawno nie odnieśli zwycięstwa na wyjeździe.

Real Sociedad - Getafe: Typ

Tylko w dwóch z pięciu poprzednich spotkań tych ekip, mogliśmy oglądać więcej niż dwie bramki. Biorąc pod uwagę przede wszystkim słaby atak gości i mocną obronę gospodarzy, nie powinniśmy tutaj spodziewać się zbyt wielu trafień. Stawiam poniżej 2,5 gola.

1.45

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Real Sociedad - Getafe: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Realem Sociedad a Getafe w ramach 28. kolejki La Liga odbędzie się 8 kwietnia o 18:30 na Reale Arena w San Sebastian. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy