Raków Częstochowa – Radomiak Radom: Typy, kursy, zapowiedź 01.10

Adrian Krawczyk

30 września 2023

Raków Częstochowa, typy
W bardzo ciekawym niedzielnym meczu 10 kolejki polskiej piłkarskiej Ekstraklasy Raków Częstochowa zmierzy się z Radomiakiem Radom. Drużyna gospodarzy broni tytułu sprzed zeszłego sezonu i jak na razie radzi sobie bardzo dobrze, choć bywają mecze, w których gubi punkty. Z pewnością i Radomiak chciałby wywalczyć choćby jeden punkt w tym spotkaniu, ale łatwo o niego nie będzie. Czy Rakowowi Częstochowa uda się zainkasować kolejne 3 punkty do ligowej tabeli? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Raków Częstochowa – Radomiak Radom.

Raków Częstochowa – Radomiak Radom typy bukmacherskie

Raków Częstochowa musi w tym sezonie grać na dwóch frontach. Nie ma łatwego zadania, albowiem w tym tygodniu, kiedy jest przerwa od europejskich pucharów musieli zagrać przełożone spotkanie 6 kolejki z Lechem Poznań. Oczywiście szerokość składu Rakowa pozwala na tyle, aby móc nieco zamieszać w składzie, ale już w czwartek zagrają bardzo ważne spotkanie z Sturmem i być może z Radomiakiem wystawią nieco rezerwowy skład. Drużyna z Radomia na pewno postawi trudne warunki, ale Raków już pokazał, że potrafi wygrywać ze średnikami i spodziewam się, że będzie i tak też tym razem. Typuję wygraną Rakowa Częstochowa z Radomiakiem Radom po kursie 1.64 w Betfan.

1.64

WYGRANA RAKOWA

betfan

Raków Częstochowa - Radomiak Radom kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Raków Częstochowa - Radomiak Radom wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.64). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Radomiak Radom, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Raków Częstochowa - Radomiak Radom to może liczyć na kurs 3.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.87, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.91.

Raków Częstochowa - Radomiak Radom GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Radomiakiem Radom w ramach 10 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 1 października o 15:00 na Stadionie Miejskim Raków w Częstochowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy