Pobierz aplikację betfan na telefon
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zapowiedź 03.09
  W niedzielę Raków Częstochowa po odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów powróci do rozgrywek Ekstraklasy. Jego przeciwnikiem będzie Puszcza Niepołomice, a więc wydaje się, że rywal jeden z najmniej wymagających, co idealnie pozwoli trenerowi nieco zarotować składem i dać odpocząć podstawowym piłkarzom po boju z duńską Kopenhagą. Czy Raków Częstochowa pewnie pokona Puszczę Niepołomice i dopisze 3 punkty do swojego ligowego konta? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice. 

Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

Raków jak do tej pory w polskiej Ekstraklasie na 6 kolejek rozegrał 4 spotkania. Związane jest to z przełożeniem meczów przez europejskie puchary. W 4 meczach 7 punktów to nie jest najlepszy bilans, ale jeżeli pokonają Puszczę oraz dobrze zapunktują w zaległy spotkaniach i tak będą znajdywać się w przedzie tabeli. Puszcza natomiast 7 punktów wywalczyła w 6 spotkaniach i z pewnością z Rakowem będzie ciężko o powiększenie tego bilansu. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Rakowa dlatego typuję że Medaliki wygrają różnicą minimum 2 bramek. Handicap -1.5 na Raków został wyceniony w ofercie bukmachera Betfan na współczynnik 1.80.

1.79

WYGRANA RAKOWA

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.30). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Puszcza Niepołomice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 11.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice to może liczyć na kurs 5.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.66, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.19.

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Puszczą Niepołomice w ramach 7 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 3 września o 20:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Rakowa w Częstochowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!