Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Szczecin – Korona Kielce: Typy, kursy, zapowiedź 18.03. Ekstraklasa

Z pozoru łatwy mecz dla gospodarzy, ale może być bardzo zacięty. Tak samo można było sobie wyobrazić przedmeczem domowym Pogoni z Śląskiem Wrocław kilka tygodni temu. Wówczas zaskoczona Pogoń przegrała i niespodzianka stała się faktem. Koroniarze liczą na podobną historię. Wiosną bardzo regularnie punktują i jak mało kto pokazują, że spadek to nie dla nich. Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Pogoń Szczecin – Korona Kielce. 

Pogoń Szczecin – Korona Kielce – zapowiedź meczu

Pogoń Szczecin w tym sezonie z pewnością marzy już tylko o powtórzeniu wyniku z poprzedniego sezonu. Awans do pucharów jest już w Szczecinie odbierany jako obowiązek. Dlatego na własnym stadionie muszą wygrywać.

Korona Kielce obecnie jest w dobrej dyspozycji. Wygrali aż 3 z ostatnich 5 meczów już wydostają się ze strefy spadkowej i są nad nią jeden punkcik. Ostatni raz w Szczecinie wygrali jesienią 2019 roku.

Portowcy wiedząc, że czwarte miejsce w lidze najprawdopodobniej też da puchary, będą trzymać się obecnego miejsca jak najdłużej, a strata punktu do Lecha wcale nie jest jakaś wielka.

 

Pogoń Szczecin - Korona Kielce - Typy

Typy Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Sądzę, że gospodarze dwa razy tego numeru nie wywiną i tym razem wygrają przed swoja publicznością. Kornie może w tym meczu zwyczajnie brakować wsparcia. Poprzednie wygrane w lidze to przecież mecze w Kielcach.

1.63

POGOŃ WYGRA

betfan

 

Pogoń Szczecin - Korona Kielce - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Pogonią Szczecin, a Korona Kielce odbędzie się 18. marca na Stadionie w Miejskim w Szczecinie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!