Pobierz aplikację betfan na telefon
Rafael Nadal – Casper Ruud: typy, zapowiedź, kursy | 17.11 ATP Finals 2022
Rafael Nadal nie ma już szans na awans do dalszej fazy ATP Finals 2022. Z kolei jego najbliższy rywal zaskakująco ma już tę promocję zapewnioną. Czy wyluzowana ręka w tym spotkaniu pomoże Hiszpanowi wygrać swoje honorowe starcie w tegorocznej edycji? Zapraszam na zapowiedź spotkania Rafael Nadal – Casper Ruud.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Finals 2022: Jak rozgrywane są mecze?

Formuła turnieju wygląda tak samo, jak w przypadku kobiet. Spośród ośmiu najlepszych zawodników rankingu ATP Race, tworzone są koszyki w, których znajduje się po dwóch graczy. Z nich rozlosowuje się po czterech graczy to Grupy Czerwonej i Grupy Zielonej. Zawodnicy grają następnie w grupie systemem każdy z każdym, by wyłonić z każdej z nich po dwóch półfinalistów. Co ciekawe, jest to jedyny turniej gdzie można przegrać dwa mecze, a mimo to awansować do następnej rundy.

ATP Finals 2022: Rafael Nadal – Casper Ruud (17.11, 14:00): Zapowiedź

Rafael Nadal na pewno już teraz nie zaliczy tegorocznej edycji ATP Finals do udanych. Po dwóch spotkaniach przegranych do zera, nie ma już nawet matematycznych szans na awans. Z pewnością zabrakło ogrania na kortach twardych w tym sezonie, co przełożyło się na słabe wyniki. Dodatkowo trzeba dodać, że mierzył się w poprzednich meczach z zawodnikami specjalizującymi się na kortach twardych, a ostatnie starcie rozegra z graczem lubującym się, tak jak i on, w mączce.
Casper Ruud, bo o nim mowa był skazywany raczej na odpadnięcie w fazie grupowej. Ten, jednak ma za sobą już dwa mecze, które wygrał, a co za tym idzie, ma już pewny awans do półfinału. Na pewno na podziw zasługuje postawa serwisowa Norwega, bo nabija równie dużo asów, co jego rywale, którzy są do tego lepiej uwarunkowani.

ATP Finals 2022: Rafael Nadal - Casper Ruud (17.11, 14:00): Typy

1.65

NADAL WYGRA SETA

betfan

Jak wspomniał w jednym z wywiadów, Rafael Nadal, nie zamierza odpuścić żadnego spotkania. Wiadome jest nie od dziś, że Hiszpan na korcie zostawia wszystko co może z siebie dać. Wydaje mi się, więc, że nie odpuści Ruudowi żadnej piłki, a co za tym idzie może tutaj spokojnie powalczyć chociażby o seta.. Norweg ma już pewny awans, także może nie zagrać na 100%, by dłużej odpocząć i przygotować się na półfinał.

ATP Finals 2022: Rafael Nadal - Casper Ruud (17.11, 14:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Czwartkowy  mecz trzeciej rundy grupy czerwonej pomiędzy Rafaelem Nadalem, a  Casperem Ruudem w ramach ATP Finals 2022, odbędzie się 17 listopada o godzinie 14:00. To starcie będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go, przez cały tydzień. Link do śledzenia na sport.betfan.pl znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!