Pobierz aplikację betfan na telefon
Radomiak Radom – Lechia Gdańsk. Typy, kursy, zapowiedź 14.08. Ekstraklasa
W pierwszym niedzielnym meczu 5. kolejki Ekstraklasy, Radomiak Radom podejmować będzie Lechię Gdańsk. Lechiści odpadli niedawno z eliminacji Ligi Konferencji i mogą poświęcić więcej uwagi Ekstraklasie. Radomiak w pierwszych kolejkach nie spisuje się najlepiej w krajowych rozgrywkach. Pierwsze zwycięstwo odniósł dopiero w 4. kolejce. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Radomiak Radom – Lechia Gdańsk.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Lechia Gdańsk (14.08, 15:00) – zapowiedź meczu

Lechia Gdańsk mimo odpadnięcia w drugiej rundzie eliminacji Ligi Konferencji z całą pewnością nie przyniosła wstydu, bowiem grała wyrównane spotkania z Rapidem Wiedeń. Po odpadnięciu Lechia może skupić się na lidze. Tydzień temu u siebie przegrała co prawda z Koroną Kielce, ale dopiero przed tym meczem z Radomiakiem mieli pełny tydzień na odpoczynek i przygotowania. Radomiak nie zachwyca. W pierwszych trzech kolejkach zdobyli 2 punkty w trzech meczach i bilans poprawili dopiero tydzień temu z fatalną Jagiellonią.

Ekstraklasa: Radomiak Radom - Lechia Gdańsk (14.08, 15:00) - typy i przewidywane składy

Typy Radomiak Radom - Lechia Gdańsk

Lechia pierwszy raz ma w tym sezonie tydzień przerwy pomiędzy spotkaniami i trener Kaczmarek na pewno to wykorzysta. Radomiak nie gra dobrze w piłkę i nie widzimy tutaj wygranej gospodarzy.

3.20

WYGRANA LECHII

betfan


 

Przewidywane składy

  • Radomiak Radom: Kobylak, Grzybek, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Alves, Nascimento, Cele, Leandro, Roque Junior, Machado
  • Lechia Gdańsk: Buchalik, Pietrzak, Maloca, Nalepa, Stec, Conrado, Tobers, Gajos, Clemens, Paixao, Zwoliński

Ekstraklasa: Radomiak Radom - Lechia Gdańsk (14.08, 15:00) - transmisja tv, online, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ekstraklasy między Radomiakiem Radom, a Lechią Gdańsk odbędzie się 14 sierpnia o 15:00 na stadionie MOSiR w Radomiu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!