Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza Niepołomice – Śląsk Wrocław: Typy, kursy, zapowiedź 15.09

W piątek po przerwie reprezentacyjnej wznowione zostaną zmagania w polskiej Ekstraklasie. W pierwszym meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Gospodarzem meczu będzie Puszcza, natomiast Śląsk zagra w roli gości. Nieznacznym kandydatem do zwycięstwa jest drużyna Śląska choć kurs może nieco dziwić, bo to w końcu wicelider Ekstraklasy po 7 kolejkach. Czy uda im się ograć Puszczę i choć na chwilę wskoczyć na fotel lidera? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Puszcza Niepołomice – Śląsk Wrocław. 

Puszcza Niepołomice – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie

 

Śląsk po kiepskim starcie sezonu wszedł na falę zwycięstw. Są niepokonani 4 spotkań, a co więcej mają passę zwycięstw właśnie w tych 4 spotkaniach. Drużyna z Wrocławia ciągnięta jest przez swojego napastnika Exposito, który przed przerwą reprezentacyjną był w świetnej formie i teraz zapewne będzie chciał to kontynuować. Puszcza natomiast zdobyła 7 punktów w 7 spotkaniach i nieco dziwią mnie kursy w wysokości 2.50 na wygraną Śląska. Pójdę tutaj dość pewnie w typowanie na wygraną Śląska, ponieważ moim zdaniem kurs powinien oscylować w granicach 2.10.

2.51

WYGRANA ŚLĄSKA W.

betfan

Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Śląska Wrocław (kurs 2.51). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Puszcza Niepołomice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.92, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.79.

Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice, a Śląskiem Wrocław w ramach 8 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 15 września o 18:00 na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!