Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom: Typy, kursy, zakłady 01.04

Po Wielkanocy w meczu 26. kolejki Ekstraklasy Puszcza Niepołomice zagra z Radomiakiem Radom. Puszcza nadal walczy o utrzymanie w polskiej Ekstraklasie i mają na to nadal realne szanse. W meczu z Radomiakiem jednak bardzo przydałaby się 3 punkty, ale czy uda im się po nie sięgnąć? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom?
  2. Zapowiedź meczu Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom
  3. Jakie są kursy na mecz Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom?

Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom typy bukmacherskie

1.47

REMIS LUB PUSZCZA

betfan

Puszcza Niepołomice po 25. rozegranych kolejkach plasuje się na 16. lokacie w polskiej Ekstraklasie. Ich sytuacja jednak nie jest jeszcze bez wyjścia, albowiem do miejsca dającego utrzymanie tracą zaledwie tak naprawdę 1 punkt, albowiem Korona ma tyle samo punktów, jednak lepszy bilans. Szanse na utrzymanie więc są duże, jednak trzeba regularnie punktować, a wydaje się, że w starciu z Radomiakiem Puszczę stać choćby na jedno oczko. Ja stawiam, że Puszcza nie przegra tego spotkania, albowiem będzie im podwójnie zależeć na tym spotkaniu.

 

Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom kursy bukmacherskie

  • Wygrana Puszcza Niepołomice – 2.61
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Radomiak Radom – 2.68
  • Powyżej 2.5 goli – 2.03
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.80

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Puszczy Niepołomice (kurs 2.61). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Radomiak Radom, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.68. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.03, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice, a Radomiakiem Radom w ramach 26. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 1 kwietnia o 12:30 na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!