Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza Niepołomice – Skra. Typy, kursy, zapowiedź 31.10
W poniedziałek Puszcza Niepołomice zagra ze Skrą Częstochowa. Gospodarze tego starcia są wiceliderami 1. ligi i mają szanse objąć pozycję lidera. Muszą jednak pokonać przedostatnią drużynę w tabeli. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa (31.10, 18:00) – zapowiedź meczu

Puszcza Niepołomice pozytywnie zaskakuje w ostatnich tygodniach. Gospodarze tego meczu mają na swoim koncie 30 punktów, co daje im pozycję wicelidera. Do ŁKSu tracą tylko jedno oczko. Nie przegrali od czterech kolejek, a w trakcie tej serii wygrali trzy razy. Pokonali Arkę Gdynia, Odrę Opole i GKS Tychy, a także zremisowali z GKSem Katowice. Skra jest przedostatnią drużyną w tabeli, a forma drużyny z Częstochowy pozostawia wiele do życzenia. Przegrała bowiem w sześciu minionych kolejkach. Niedawno pregrała z GKSem Tychy, Górnikiem Łęczna i Chrobrym Głogów.

1. liga: Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa (31.10, 18:00) - typy

Typy Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa

Puszcza Niepołomice jest zdecydowanym faworytem tego meczu i skłaniam się właśnie ku wygranej gospodarzy. Są w bardzo dobrej dyspozycji, grają u siebie i mogą objąć fotel lidera po zwycięstwie. Skra jest za to dopiero przedostatnią drużyną, która jest w słabej dyspozycji, o czym świadczy seria porażek, która moim zdaniem zostanie przedłużona.

1.66

WYGRANA PUSZCZY NIEPOŁOMICE

betfan

1. liga: Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa (31.10, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Puszczy Niepołomice ze Skrą Częstochowa, odbędzie się 31 października o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!