Pobierz aplikację betfan na telefon
PSV – Zurich: typy, kursy, zapowiedź | 13.10 LE
Tuż po dwóch emocjonujących dniach z Ligą Mistrzów, przyszedł czas na Ligę Europy. W ten czwartek odbędzie się aż 16 spotkań, a w jednym z nich PSV zmierzy się z Zurichem. Wynik pierwszego spotkania mocno zaskoczył, bo gra obu drużyn była wyrównana, mimo to hoelenderski zespól wygrał aż 5:1. To zwycięstwo na nowo dało im szanse na awans do dalszej fazy pucharowej, jednak przydałoby się wygrać raz jeszcze, tym bardziej, że grają u siebie. Czy tak się stanie? Czy może goście zaskoczą?  Zapraszam na typy i zapowiedź spotkania PSV – Zurich.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: PSV – Zurich (13.10, 21:00)  – zapowiedź meczu

PSV rozegrało jedno spotkanie mniej, bowiem Arsenal ze względu na śmierc Królowej, przełożył ich mecz. Zaskakująco w pierwszej rundzie zremisowali z Bodo/Glimt na swoim boisku 1:1, a ich gra wcale nie zaskakiwała. Wiele lepiej nie wyglądała tez w pojedynku z Zurichem, choć tam wynik 5:1 zrekompensował to w pełni. Teraz to oni będą gościć szawajcarski zespół na swoim terenie. Nieczęsto przegrywają u siebie, więc przed gośćmi trudne zadanie.

Liga Europy: PSV - Zurich (13.10, 21:00) - typy

Typy PSV - Zurich

PSV przegrywa raczej z mocniejszymi drużynami na swoim boisku, takimi jak: Leicester, Rangers czy Villarreal. Mimo to nawet z tymi słabszymi potrafią stracić bramki. Myślę, że Zurich rzuci się do ataku i chociażby raz trafią, jednak przy okazji stracą smi kilka bramek. Stawiam, że PSV wygra i obie strzelą

2.43

PSV WYGRA

I OBIE STRZELĄ

betfan

Liga Europy: PSV - Zurich (13.10, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Mecz Ligi Europy pomiędzy PSV, a Zurichem odbędzie się w czwartek 13 października o 21:00 na Philips Stadion w Eindhoven. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!