Pobierz aplikację betfan na telefon
Preston – Sunderland: Typy, kursy, zapowiedź | 08.05 Championship
W poniedziałek 8 maja odbędą się spotkania ostatniej, bo 46. kolejki angielskiej Championship. Wszystkie mecze odbędą się o tej samej godzinie i czekają nas spotkania, które zadecydują o dwóch ostatnich miejscach barażowych o awans do Premier League. Zapraszam na zapowiedź meczu i typy Preston – Sunderland.

Preston – Sunderland: zapowiedź meczu

Jeden z najciekawszych i takich o dużym wpływie meczów w ostatniej kolejce Championship. Co prawda Preston gra tylko o to czy skończą na 10., 11. czy na 12. pozycji co oczywiście wiąże się z otrzymanymi pieniędzmi od federacji za zajęte miejsce w sezonie. Sunderland gra jednak o większą stawkę. Czarne Koty potrzebują zwycięstwa jeśli chcą zagrać w barażach o Premier League. Wygrana to jednak nie wszystko. Muszą wyprzedzić minimum jeden z dwóch zespołów przed nimi. Coventry lub Millwall. Ci pierwsi muszą przegrać, a drudzy co najwyżej zremisować z perspektywy kibiców Sunderlandu.

Preston - Sunderland: Typy i przewidywane składy

Preston - Sunderland: typy

Sunderland sam pokpił sprawę remisując w poprzedniej kolejce z Watfordem. Szanse na baraże wciąż mają, ale muszą liczyć na porażkę Coventry lub remis/porażkę Millwall. W pierwszej kolejności Sunderland jednak musi patrzeć na siebie i wygrać z Preston, bo bez tego nie mają co patrzeć na pozostałe stadiony.

1.88

SUNDERLAND

betfan

 

Przewidywane składy

  • Preston North Endp: Woodman; Storey, Bauer, Hughes; Potts, Ledson, Onomah, Johnson, Alvaro Fernandez; Parrott, Cannon
  • Sunderland: Patterson; Gooch, Hume, O'Nien, Cirkin; Neil, Pritchard, Amad; Roberts, Gelhardt, Clarke

Preston - Sunderland: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz w ramach czterdziestej szóstej kolejki Championship, pomiędzy Preston, a Sunderland odbędzie się 8 maja o 16:00 na Deepdale w Preston. Transmisja z tego starcia odbędzie się na Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!