Pobierz aplikację betfan na telefon
Premier League Darts Night 8: Typy, kursy, zakłady, transmisja 21.03

21. marca będziemy świadkami 8. odsłony Premier League Darts. Wchodzimy już w taki etap rozgrywek, kiedy to będziemy świadkami wielu ważnych rozstrzygnięć. Czołówka tabeli mocno sie zacieśniła i przetasowała. Kto więc okaże się najlepszy podczas tego wieczoru i dopisze 5 punktów do swojego konta? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts Night 8.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts Night 8?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts Night 8
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts Night 8?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts Night 8?

Premier League Darts Night 8 typy bukmacherskie

Typy na Humphries – Wright (21.03, 20:10)

1.67

WYGRANA HUMPHRIESA

Z HANDICAPEM -2.5 LEGÓW

betfan

Z pewnością względem początku sezonu to o czym już wspominałem w poprzednich zapowiedziach Peter Wrighr poczynił znaczące postępy. Jego gra wygląda już nieco lepiej i dzięki temu może nawiązać choćby walkę z najlepszymi graczami. Teraz jednak wydaje się, że tego dorobku nie powiększy, albowiem już w pierwszej rundzie trafił na trudnego rywala jakim jest Humphries i wydaje się, że tutaj różnica klas będzie widoczna. Oczywiście Luke nie do końca lubi krótkie spotkania, ale mimo wszystko wydaje mi się, że tutaj bardzo pewnie ogra Wrighta, dlatego typuję wygraną Humphriesa po kursie 1.67 z handicapem -2.5 legów.

Typy na van Gerwen – Price (21.03, 21:10)

1.70

VAN GERWEN WYGRA

betfan

Niewątpliwie hitowym starciem pierwszej rundy tego dnia będzie mecz pomiędzy Van Gerwen, a Price-m. Z pewnością Holender nieco obniżył formę w ostatnim czasie, jednak Price nadal jej nie może odnaleźć. Przez to też szanse w tym meczu są wyrównane. Van Gerwen dodatkowo stracił prowadzenie w tabeli Premier League i biorąc pod uwagę to, że Humphries zapewne wygra w pierwszej rundzie to właśnie Holender również musi tego dokonać, aby nie stracić dziś zbyt wiele punktów. Liczę na przebudzenie MVG i jego wygraną.

Premier League Darts Night 8 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts Night 8. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. W trzech pojedynkach mamy faworytów: Luke Humphries (kurs 1.19) vs. Peter Wright (kurs 4.20), Rob Cross (kurs 1.63) vs. Nathan Aspinall (kurs 2.15) oraz Luke Littler (kurs 1.35) vs. Smith (kurs 3.00). W jednym spotkaniu natomiast zapowiada się zacięte starcie, a chodzi tu o mecz Gerwyn Price (kurs 2.05) vs. Michael Van Gerwen (kurs 1.70).

Premier League Darts Night 8 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 8 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!