Pobierz aplikację betfan na telefon
Premier League Darts Night 7: Typy, kursy, zakłady, transmisja 14.03
  Powoli w Premier League Darts wchodzimy w decydującą fazę. 14 marca będziemy świadkami siódmej już odsłony i wydaje się, że ten dzień może przynieść kolejne sensacyjne rozstrzygnięcia. Kto więc sięgnie po komplet punktów, czyli końcowe zwycięstwo i przesunie się w tabeli Premier League? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts Night 7.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts Night 7?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts Night 7
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts Night 7?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts Night 7?

Premier League Darts Night 7 typy bukmacherskie

Typy na Peter Wright – Gerwyn Price (14.03, 20:15)

1.40

POWYŻEJ 8.5 LEGÓW

betfan
Podczas tegorocznych rozgrywek Premier League w darcie stało się tak, że Wright oraz Price to dwaj najsłabsi zawodnicy. O ile po Wrighcie można było się tego spodziewać, tak Price wydawało się raczej osiągnie kilkanaście punktów i powalczy o choćby TOP 4. Ma on do tej pory zaledwie 5 punktów i plasuje się tylko przed jego dzisiejszym rywalem, który nie wywalczył jeszcze punktów podczas PLD. U Wrighta zapowiadałem już zwyżkę formy od kilku tygodni i zdecydowanie poprawił on swoją grę. Oczywiście nie jest to jeszcze topowa forma, ale jest blisko wygrywania ważnych spotkań. Tutaj właśnie jako, że zagra z Pricem to spróbuję overu legów, a mianowicie typuję powyżej 8.5 legów po kursie 1.40.

Typy na Michael Van Gerwen – Luke Littler (14.03, 21:15)

1.71

WYGRANA LITTLERA

betfan
Niewątpliwie hitowym starciem w 1 rundzie Nocy 7 będzie starcie Michaela Van Gerwena z Lukiem Littlerem. MVG w ostatnim czasie znacząco obniżył formę i choć oczywiście teraz znów może wrócić na odpowiednie tory to trzeba mieć z tyłu głowy, że ostatnie 2 tygodnie nie grał tak jak na początku sezonu. Littler natomiast po nieco słabszych dwóch tygodniach wygrał turniej w Belgii, a dodatkowo w finale rzucił 9-lotke i z pewnością to napędzi go do dalszych sukcesów. W Premier League jego strata do MVG to zaledwie 4 punkty i dziś jest idealna okazja, aby to nadrobić, dlatego pod nieco słabszą formę Van Gerwna typuję tutaj wygraną Littlera po kursie 1.71.

Premier League Darts Night 7 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts Night 7. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. W trzech pojedynkach mamy faworytów: Michael Van Gerwen (kurs 2.07) – Luke Littler (kurs 1.71), Wright (2.70) – Gerwyn Price (kurs 1.43), Luke Humphries (kurs 1.38) vs. Michael Smith (kurs 2.90) oraz Nathan Aspinall (kurs 2.34) vs. Rob Cross (kurs 1.56).

Premier League Darts Night 7 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 7 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!