Pobierz aplikację betfan na telefon
Premier League Darts Night 5: Typy, kursy, zakłady 29.02

W czwartek 29. lutego czeka nas kolejna noc z Premier League Darts. Wydaje się, że pewnie po mistrzowski tytuł zmierza Van Gerwen, jednak tej nocy czeka nas wiele hitowych pojedynków już od pierwszej nocy. Kto więc podczas niej okaże się najlepszy i zgarnie kolejne 5 punktów do ogólnego rankingu? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts Night 5.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts Night 5?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts Night 5
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts Night 5?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts Night 5?

Premier League Darts Night 5 typy bukmacherskie

Typy na Luke Humphries – Michael Van Gerwen (29.02, 20:10)

1.72

WYGRANA VAN GERWEN

betfan

Z pewnością spotkanie pomiędzy Humphriesem, a Michaelem van Gerwenem będzie największym hitem pierwszej rundy. Obaj zawodnicy to czołowa trójka tego sezonu i z pewnością jeden z nich będzie musiał pożegnać się z dobrym punktowaniem w Premier League Darts podczas nocy numer 5. Na ten moment oczywiście pewnie po końcowe zwycięstwo w Premier League zmierzy MVG, jednak nie może sobie on pozwolić, aby teraz odpaść już w pierwszej rundzie i nie wywalczyć żadnego punktu. Choć przewaga to już 8 punktów nad drugim Littlerem to nadal musi regularnie punktować. Humphries natomiast jak dobrej pory zdobył zaledwie 5 punktów i choć jego gra jest solidna to tutaj wydaje mi się, że znów błyśnie Van Gerwen błyśnie i pokona Humphriesa.

Typy na Aspinall – Wright (29.02, 20:40)

1.65

WYGRANA ASPINALL

betfan

Tak jak już wielokrotnie podczas poprzednich zapowiedzi poszczególnych nocy Premier League wspominałem – Peter Wright jest najsłabszym zawodnikiem. Oczywiście już 2 tygodnie temu zaczął nieco lepiej grać, a tydzień temu był bliski odniesienia pierwszego zwycięstwa, kiedy dość niespodziewanie mógł ograć Littlera, jednak zabrakło chłodnej głowy i dobrej podwójnej w końcówce. Teraz zagra z Aspinallem, a więc drugim najsłabszym zawodnikiem podczas Premier League. Mimo wszystko Wright potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby grać tak jak dawniej, dlatego typuję wygraną Aspinalla.

Premier League Darts Night 5 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts 2024 – Night 5. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. W trzech pojedynkach mamy faworytów: Michael Van Gerwen (kurs 1.72) – Luke Humphries (kurs 2.05), Wright (2.35) – Nathan Aspinall (kurs 1.65), Gerwyn Price (kurs 1.66), Rob Cross (kurs 2.18) oraz Luke Littler (kurs 1.47) vs. Michael Smith (kurs 2.60).

Premier League Darts Night 5 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts 2024 – Night 5 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!