Premier League Darts 2024 – Night 2: Typy, kursy, zakłady

Adrian Krawczyk

08 lutego 2024

Dart, typy
W czwartek 8 lutego zawodnicy darta powrócą do rywalizacji w Premier League Darts 2024. Będzie to druga odsłona tego prestiżowego turnieju. Podczas pierwszej tak zwanej nocy najlepszy okazał się troszkę niespodziewanie Michael Smith. Kto więc tym razem ma największe szanse na dopisanie sobie 5 punktów do tabeli? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts 2024 – Night 2.
 
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts 2024 – Night 2?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts 2024 – Night 2
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts 2024 – Night 2?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts 2024 – Night 2?

Premier League Darts 2024 – Night 2 typy bukmacherskie

Typy na Nathan Aspinall – Michael Van Gerwen (08.02, 20:10)

1.45

POWYŻEJ 8.5 LEGÓW

betfan

Aspinall podczas turnieju Masters w końcu pokazał się z lepszej strony. Oczywiście nie była to jeszcze gra na takim poziomie jakim moglibyśmy od niego oczekiwać, jednak mimo wszystko widać było mały progres. Podczas pierwszej nocy w Premier League przegrał z Pricem, jednak ten był tam w bardzo dobrej formie. Michael Van Gerwen natomiast zagrał w finale Mastersa, jednak tam okazał się słabszy od Buntinga. Z pewnością to Van Gerwen jest kandydatem do wygrania, jednak spotkania są w krótkim formacie, a jeżeli Aspinall choć trochę przypomni sobie o swojej dobrej grze może powalczyć o choćby over w meczu, dlatego typuję powyżej 8.5 lega po kursie 1.45.

Typy na Luke Humphires – Peter Wright (08.02, 21:40)

1.45

HUMPHIRES WYGRA

Z HANDICAPEM -2.5

betfan

Humphries podczas Mastersa znów pokazał, że po Mistrzostwach Świata nieco zrzucił z tonu. Oczywiście nadal potrafi świetnie zagrać, jednak nie gra już tak jak podczas MŚ. Peter Wright natomiast jak już wiele razy wspominałem zdecydowanie jest bez formy, a na Premier League zaproszenie dostał tylko przez swoją markę. Poziomo znacznie odbiega od reszty stawki i przegrywa spotkanie za spotkaniem. Oczywiście w Mastersie udało mu się wygrać z Ratajskim, ale tutaj nie daję mu dużych szans i typuję handicap -2.5 na Humphriesa po kursie 1.45.

Premier League Darts 2024 – Night 2 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts 2024 – Night 2. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. W trzech pojedynkach mamy znacznych faworytów: Aspinall (kurs 3.50) – Michael Van Gerwen (kurs 1.30), Littler (kurs 1.42) – Cross (kurs 2.80), Humphries (kurs 1.15) – Wright (kurs 5.30). W jednym starciu natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 50 na 50, a chodzi tu o mecz Smith (kurs 2.10) – Gerwyn Price (kurs 1.70).

Premier League Darts 2024 – Night 2: GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 2024 – Night 2 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy