Portugalia U21 – Belgia U21: Typy, kursy, zapowiedź 27.06 | Euro
We wtorek także odbywać się będą mistrzostwa Europy do lat 21. W jednym ze spotkań Portugalia zagra z Belgią. Portugalczycy nie wygrali od 2 kolejek, więc będą dziś bardzo zmotywowani do zdobycia 3 punktów. Belgowie nie będą łatwym rywalem, choć również nie zwyciężyli od 2 kolejek. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie, więc zapowiada się ciekawe widowisko. Belgia czy Portugalia? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Portugalia U21 – Belgia U21.

Portugalia U21 – Belgia U21: zapowiedź meczu

Portugalia zmierzy się z Belgią na stadionie Mikheil Meskhi we wtorek (27 czerwca) w trzecim meczu grupowym Mistrzostw Europy U21 2023. Esperanças nie zdołali dobrze rozpocząć turnieju, otwierając swoją fazę grupową porażką 2: 0 z gospodarzami Gruzją. Do przerwy przegrywali dwoma bramkami, mimo że dominowali w posiadaniu piłki. W kolejnym meczu Portugalia zremisowała 1:1 z Holandią, obejmując prowadzenie w pierwszej połowie, zanim ich przeciwnicy zdobyli późnego wyrównującego gola. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w grupie z zaledwie jednym punktem. Ich celem będzie zwycięstwo w tym tygodniu, ale Gruzja musi uniknąć porażki z Holandią, aby zapewnić sobie miejsce w fazie pucharowej.
Belgia tymczasem nie radzi sobie dużo lepiej niż Portugalia, rozpoczynając swoją kontynentalną kampanię bezbramkowym remisem z Holandią. Następnie zremisowali 2:2 z Gruzją. Maxim De Cuyper i Largie Ramazani z Almerii wpisali się na listę strzelców, zanim ich przeciwnicy zdobyli dwa gole w drugiej połowie. Jonge Duivels zajmują drugie miejsce w grupie z dwoma punktami na koncie. Zwycięstwo zagwarantuje im grę w fazie pucharowej, choć remis również może im wystarczyć.

Portugalia U21 - Belgia U21: typy i przewidywane składy

Portugalia po wygraniu ośmiu z dziewięciu poprzednich meczów ma za sobą serię bez zwycięstwa. Portugalczycy mają problemy z odnalezieniem swojej kreatywnej strony w rozgrywkach i będą musieli to naprawić w tym tygodniu. Tymczasem Belgia jest niepokonana w sześciu meczach we wszystkich rozgrywkach. W przeciwieństwie do Portugalii, Jonge Duivels stworzyli mnóstwo szans, więc niewielka poprawa wykończenia powinna zapewnić im zwycięstwo.

3.20

BELGIA

WYGRA MECZ

Portugalia U21 - Belgia U21: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Portugalii U21 z Belgią U21 w ramach fazy grupowej EURO U21, odbędzie się 27 czerwca o 18:00 na Mikheil Meskhi Stadium. Spotkanie będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.