Pobierz aplikację betfan na telefon
Portugalia U19 – Malta U19: Typy, kursy, zapowiedź, składy | Euro

W niedzielę 9 lipca w trzeciej kolejce grupy A na Mistrzostwach Europy U19 zmierzy się Portugalia U19 z Maltą U19. Maltańczycy są oczywiście skazywani na pożarcie, a Portugalczycy będą chcieli wygrać z pewnością bardzo wysoko, aby zapewnić sobie wyjście z pierwszego miejsca i trafić na potencjalnie słabszego rywala w fazie pucharowej. Czy Portugalczycy rozbiją Maltę w meczu grupowym? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na mecz Portugalia U19 – Malta U19.

Portugalia U19 – Malta U19: Zapowiedź

 

9 lipca o godzinie 18:00 na Gozo Stadium rozpocznie się starcie Portugalii U19 z Maltą U19, które będzie rozgrywane w ramach trzeciej kolejki grupy A Mistrzostw Europy U19. Faworytem do wygrania spotkania jest oczywiście reprezentacja Portugalii, która na swoim koncie posiada dwa zwycięstwa. W pierwszym meczu pewnie ograła Polaków 2:0, natomiast w drugim meczu rozbili mocnych Włochów 5:1. Niewątpliwie to oni powinni dyktować warunki w tym meczu i wbić kilka bramek znacznie słabszej Malcie U19.

Portugalia U19 - Malta U19 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy, jak i analitycy sportowi jasno wskazali, że znacznym faworytem do wygrania spotkania jest Portugalia U19 (kurs 1.02), dużo mniejsze szanse natomiast ma Malta U19, na którą mnożnik został wyceniony na bardzo wysokim poziomie 48.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na równie atrakcyjny kurs na poziomie 17.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu, ponieważ powinno ich trochę być - na poniżej 3.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.50, natomiast na over 3.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 1.52.

Portugalia U19 - Malta U19 typy, składy

Jako, że Portugalczycy zdobyli już w fazie grupowej w dwóch meczach łącznie 7 bramek, a ich przeciwnicy byli mocni, bo była to Polska oraz Włosi może to świadczyć tylko o ich dużym potencjale w ofensywie. Spodziewam się, że Malta długo nie wytrzyma, a jeżeli otworzy się worek z bramkami wcześnie może być bardzo duży festiwal strzelecki. W meczu Portugalia U19 - Malta U19 stawiam typ na ponad 4.5 gola w meczu po dobrym kursie 2.20.

2.20

POWYŻEJ 4.5 GOLA

betfan

Portugalia U19 - Malta U19 GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz Portugalii U19 z Maltą U19 w ramach grupowego spotkania EURO U19, odbędzie się 9 lipca o 18:00 na Gozo Stadium. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.

  • Relację można natomiast śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!