Portugalia – Słowacja: Typy, kursy, zapowiedź | 13.10 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

12 października 2023

Portugalia

Jesteśmy w tym tygodniu już po jednym dniu eliminacji do EIRO 2024. Przed nami jeszcze sporo emocji, przez kolejne dni. Między innymi Portugalia, w jednym z aż siedmiu meczów rozgrywanych dzisiaj, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Słowacji. Zdecydowany lider grupy, podejmie dziś na swoim stadionie drugą najmocniejszą drużynę, którą pokonali ostatnio zaledwie 1:0. Jak dziś wypadną goście na tle tak mocnego rywala? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Portugalia – Słowacja.

Portugalia – Słowacja: Typy bukmacherskie

Portugalia jest już jedną nogą w imprezie głównej EURO 2023, bowiem poprzednie sześć spotkań dało im komplet punktów. Niemniej jednak wciąż potrzebują punktów, by ten udział przypieczętować i mogą tego dokonać już po tym zgrupowaniu. Na sam początek ponownie zagrają ze Słowacją, która do tej pory sprawiła im największe problemy. Zespół gości przegrał w prawdzie z nimi 0:1, na swoim terenie, ale mieli mnóstwo okazji, by wyrównać. Słowacja zajmuje na ten moment drugie miejsce z 13 punktami.

 

 

Przy jakości ataku, aż ciężko uwierzyć, że ich mecz przyniósł nam zaledwie jedno trafienie. Co ciekawe Portugalia na ten moment nie straciła ani jednego gola, a strzelili już 24. Dziś u siebie mogą przypieczętować udział w głównej imprezie, a przy pomocy kibiców, moim zdaniem dokonają tego wygrywając co najmniej dwoma trafieniami.

1.69

PORTUGALIA WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Portugalia - Słowacja: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widza po stronie gości, czyli Portugalii, a kurs jaki może znaleźć na ich wygraną to 1.24. Słowacja jest więc sporym underodgiem, a w przypadku ich wygranej można liczyć na mnożnik 12.00. w sytuacji gdy dojdzie do podziału punktów przelicznik to 5.90.

Portugalia - Słowacja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Portugalią a Słowacją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 13 października o 20:45 na stadionie Estadio Do Dragao w Porto . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy