Pobierz aplikację betfan na telefon
Portland Trail Blazers – LA Clippers: Typy NBA, zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA i typy NBA. Przed nami 3 spotkania w nocy z wtorku na środę. W jednym z nich, o 04:00 Portland Trail Blazers podejmie w swojej hali Los Angeles Clippers. Zapraszam na zapowiedź i typy Portland Trail Blazers – LA Clippers.

NBA: Portland Trail Blazers – LA Clippers – zapowiedź meczu

Trzeba przyznać, że tak jak na LA Clippers z kontuzjowanymi co jakiś czas Kawhi Leonardem i Paulem Georgem bilans 12-9 jest optymalny, tak 11-9 po stronie Portland Trail Blazers jest nieco pozytywnie zaskakujący.  W klubie pozostał wierny Damian Lillard, ale nie jest on obudowany wielkimi gwiazdami. Lillard i Trail Blazers jednak dają sobie dobrze radę. Byliby jeszcze wyżej w tabeli Konferencji Zachodniej, gdyby nie ostatnia słaba forma. W sześciu ostatnich spotkaniach wygrali zaledwie raz po dogrywce.

NBA: Portland Trail Blazers - LA Clippers - typy na mecz

Trail Blazers nie radzą sobie szczególnie w meczach wyjazdowych. Z Clippers grają jednak u siebie. Tutaj wygrali 4 spotkania na osiem. Ostatnie 2 mecze to porażki, więc będą chcieli w końcu zaprezentować się z dobrej strony przed swoimi kibicami. Clippers za to potrafią sobie radzić w spotkaniach na wyjeździe, wygrali 5 z dziewięciu takich meczów, co daje jej trzecie miejsce na zachodzie biorąc spotkania rozgrywane tylko na wyjazdach. Nie wiadomo czy na spotkanie w Portland gotowi będą wspomniani wcześniej George i Kawhi, a także John Wall (na zdjęciu). Stawiamy na faworytów, grających u siebie.

1.60

WYGRANA PORTLAND TB

betfan


 

NBA: Portland Trail Blazers - LA Clippers - Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Portland Trail Blazers, a Los Angeles Clippers odbędzie się o 04:00 w środę 30 listopada. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!