Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Włochy: typy, kursy, zapowiedź | 16.09 ME 2023

Polska zasłużenie doszła do finału tegorocznych Mistrzostw Europy. Ostatnie tygodnie byli niepokonani i w każdym meczu dominowali swoich rywali. Dziś czeka ich najtrudniejszy przeciwnik, z jakim mogli się zmierzyć. Nasza reprezentacja zna ich bardzo dobrze, z finału Mistrzostw Świata. Włosi okazali się wtedy od nas lepsi po czterech partiach i niespodziewanie zostali mistrzami. Czy biało-czerwoni odrobili lekcje i wyjdą dziś odpowiednio przygotowani, by zdobyć trofeum?. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Włochy. 

Polska – Włochy: typy, kursy, zapowiedź | 16.09 ME 2023

Polska – Włochy: typy bukmacherskie

Nasza reprezentacja nie miała zbyt wielu problemów, by awansować do fazy play-off, bowiem praktycznie nikt w grupie nie był dla nich wyzwaniem. Tak naprawdę jedyna drużyna odebrała im seta, a była nim Holandia, która zajęła końcowo drugie miejsce. Po wyjściu z grupy zetknęli się z Belgią, która była skazywana na porażkę, a mimo to potrafili z nami powalczyć. Ostatecznie i tak Polska wygrała 3:1. Walka o półfinał nie zaczęła się dla naszej kadry najłatwiej i przegraliśmy pierwszą partię, ale w kolejnych trzech nasi siatkarze pokazali charakter i piękną grę, która dała nam ostatecznie wygraną 3:1. Starcie ze Słowenią zaczęło się od przegranego seta, lecz ponownie zakończyło wygraną 3:1 i teraz już jest pewne, że nasza kadra poprawi wynik sprzed dwóch lat, jakim było trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy.

 

O triumf zagrają przeciwko Włochom, którzy ostatnie miesiące mają niesamowite. W grudniu zagrali świetny turniej na Mistrzostwach Świata i odebrali nam tytuł w finale, wygrywając 3:1. Choć nikt wtedy nie spodziewał się takiego obrotu spraw, to jednak od tamtego rozstrzygnięcia każdy dziś obawia się grać z Włochami. Później swoją formę podtrzymali w Lidze Narodów, jednak tylko do półfinału, bowiem tam odnieśli porażkę przeciwko USA i została im walka o trzecie miejsce. Tam także nie poradzili sobie z rywalami i polegli z Japonią. Po dłuższej przerwie wrócili jednak pełni sił i pomysłu, by zawalczyć w Mistrzostwach Europy o najwyższe cele. Tak też po świetnej fazie grupowej, bez porażki awansowali do play off. Jedyny problem natrafili w ćwierćfinale, gdzie musieli rozegrać pięć setów z Holandią. W półfinale rozgromili Francję 3:0.

1.40

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

betfan

Obie drużyny mają tu bardzo równe szanse, choć na pewno wspomoże Włochów fakt, że mecz rozgrywany jest w Rzymie. Niemniej jednak wydaje się, że nasza drużyna jest już gotowa, by zrewanżować się za porażkę z finału Mistrzostw Świata. Jedynym problemem są niespodziewanie przegrywane sety w poprzednich pojedynkach, które wprowadzają w nasze szeregi pewien niepokój. Mimo wszystko za każdym razem biało-czerwoni pokazywali, jak wychodzić z opresji. Włosi w ostatnich latach nie do końca nam pasują, jako rywale i zawsze mecze z nimi są bardzo cięzkie. Tylko raz wygraliśmy z nimi 3:0 w pięciu ostatnich meczach, a pozostałe kończył się grą co najmniej czterech partii. Dziś także nie spodziewam się, by ten mecz zakończono w trzech rozdziałAch.

Polska – Włochy: kursy bukmacherskie

Finał dwóch niesamowicie równych drużyn sprawia, że bukmacherzy także nie mają pojęcia kto jest dziś większym faworytem. Tak też na naszą kadrę aktualny kurs to 1.91, a z kolei na reprezentację Włoch jest on minimalnie niższy i wynosi 1.88. Z racji, że zapowiada się bardzo wyrównane starcie i możliwy pełen dystans lub dłuższe sety, to warto także spojrzeć na zakład, na ponad 191.5 punktów. Bukmacher BETFAN oferuje na niego mnożnik aż 2.29.

2.29

POWYŻEJ 191.5 PUNKTÓW

betfan
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!