Polska U21 – Estonia U21: Typy, kursy, zapowiedź | el. Euro U21

Jan Paździerski

17 października 2023

Polska U21
Przed nami kolejne spotkanie runda kwalifikacyjnej do kolejnych Mistrzostw Europy do lat 21. Polacy jak do tej pory spisują się znakomicie, i po dwóch kolejkach mają 6 punktów w grupie D, tak samo jak reprezentacja Niemiec. Czy Polacy potwierdzą swoją dobrą formę z poprzednich meczów? Dziś przed nimi sprawdzian z słabszym rywalem. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy w meczu Polska U21 – Estonia U21.

Polska U21 – Estonia U21: Typy bukmacherskie

Polska U21 zmierzy się z Estonią U21 dnia 17 paź 2023 o godzinie 15:30. Mecz jest rozgrywany w ramach eliminacji do młodzieżowych Mistrzostw Europy U19. Obecnie, reprezentacja Polski zajmuje 1 miejsce z kompletem punktów po 2 spotkaniach, podczas gdy Estonia zajmuje przedostatnie miejsce, z 1 punktem po 3 rozegranych meczach. Odnieśli oni 2 porażki, a raz zremisowali.
Polacy zajmują 2 pozycję ze względu na bilans bramkowy, gdyż ten reprezentacji Niemiec wypada lepiej. Polacy strzelili cztery bramki, nie tracąc przy tym jeszcze ani jednego gola, natomiast nasi sąsiedzi zdobyli bramek sześć, oraz 2 stracili. Uważam, że aktualna forma naszej młodej kadry, pozwoli im na strzelenie przynajmniej kilku bramek. Mój typ na to spotkanie, to powyżej 3.5 gola w meczu.

1.53

POWYŻEJ

3.5 GOLA

betfan

Polska U21 - Estonia U21: kursy bukmacherskie

Polacy są według bukmacherów dość sporym faworytem tego spotkania, co daje im w chwili obecnej kurs na poziomie 1.03. Na remis eksperci dają także większe szanse, aniżeli na triumf Estończyków, w regulaminowym czasie gry. Przelicznik na te zdarzenia rozkłada się kolejno 13.50 i 43.00. Z racji rangi spotkania na pewno warto przyjrzeć się zakładom na kartki, faule, czy nawet over goli.

Polska U21 - Estonia U21: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Polski U21, a reprezentacją Estonii U21 w ramach rundy kwalifikacji EURO U19, odbędzie się 17 października o 18:00 na stadionie młodzieżowej reprezentacji Polski. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy