Polska U19 – Niemcy U19: Typy, kursy, zapowiedź | el. Euro U19

Jan Paździerski

17 października 2023

Polska U19

Przed nami pierwsza runda kwalifikacji do kolejnych Mistrzostw Europy do lat 19. W poprzedniej edycji Włosi pokonali w finale reprezentację Portugalii, po niesamowicie wyrównanym meczu, pełnym zwrotów akcji, który zakończył się 0:1. Czy Polacy potwierdzą swoją dobrą formę z poprzednich meczów? Dziś przed nimi sprawdzian z bardzo mocnym rywalem. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy w meczu Polska U19 – Niemcy U19.

Polska U19 – Niemcy U19: Typy bukmacherskie

Polska U19 zmierzy się z Niemcami U19 dnia 17 paź 2023 o godzinie 18:00. Mecz jest rozgrywany w ramach eliminacji do młodzieżowych Mistrzostw Europy U19. Obecnie, reprezentacja Polski zajmuje 3 miejsce z jednym punktem po 2 spotkaniach, podczas gdy reprezentacja Niemiec zajmuje pierwsze miejsce, z kompletem sześciu punktów po 2 meczach. Odnieśli oni 2 pewne zwycięstwa, i są stawiani w roli faworyta do wygrania grupy.

Polacy ponieśli porażkę z reprezentacją Macedonii 2:0, oraz wygrali 3:0 z Kazachstanem. Polacy strzelili cztery bramki, tracąc przy tym trzy gole, natomiast nasi sąsiedzi zdobyli ich aż dziewięc, tracąc tylko jedną. Uważam, że aktualna forma naszej młodej kadry, pozwoli im na strzelenie przynajmniej kilku bramek, lecz ich rywale również powinni strzelić bramki. Mój typ na to spotkanie, to powyżej 3.5 gola w meczu.

2.56

POWYŻEJ

3.5 GOLA

betfan

Polska U19 - Niemcy U19: kursy bukmacherskie

Niemcy są według bukmacherów dość sporym faworytem tego spotkania, co daje im w chwili obecnej kurs na poziomie 1.46. Na remis eksperci dają także większe szanse, aniżeli na triumf Polaków, w regulaminowym czasie gry. Przelicznik na te zdarzenia rozkłada się kolejno 4.15 i 5.80. Z racji rangi spotkania na pewno warto przyjrzeć się zakładom na kartki, faule, czy nawet over goli.

Polska U19 - Niemcy U19: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Polski U19, a reprezentacją Niemiec U19 w ramach pierwszej rundy kwalifikacji EURO U19, odbędzie się 17 października o 15:30 na stadionie młodzieżowej reprezentacji Polski. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy