Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Meksyk: typy, kursy, zapowiedź | 04.10 Eliminacje IO

Po raz drugi w tych eliminacjach, Polska rozpoczęła mecz od przegranego seta. Ponownie także skutkowało to potrzebą gry na pełnym dystansie, a co za tym utracie punktu. Mimo wszystko zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli grupie C, choć wciąż muszą być czujni, bo góra tabeli jest bardzo ciasna. Dziś podejmą reprezentację Meksyku, która nie odniosła jeszcze ani jednego zwycięstwa. Czy ten mecz okaże się dla nas formalnością? Czy znów napotkamy problemy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Meksyk. 

Polska – Meksyk: typy bukmacherskie

W tym roku nasza reprezentacja jest bezprecedensowo najlepszą drużyną na świecie, co ma oczywiście odzwierciedlenie w ich osiągnięciach. Wygrali w Lidze Narodów w świetnym stylu, pokonując w finale USA. Kolejno rozegrali świetny turniej na mistrzostwach Europy, gdzie rozgromili Włochy, rewanżując się za zeszłoroczny finał Mistrzostw Świata. Teraz rozpoczną rywalizację o miejsce na Igrzyskach Olimpijskich, gdzie czeka ich intensywne dziesięć dni, w ciągu których rozegrają siedem meczów. Pierwsze starcie nie poszło do końca po myśli naszych siatkarzy i musieli grać pięć setów z Belgią, którą ostatecznie pokonali. Choć mecz z Kanadą nie poszedł nam tak łatwo, jak to było w ostatnich latach, to udało nam się wygrać po pełnym dystansie, co pozwala nam doliczyć kolejne punkty.

 

Teraz podejmiemy drużynę Meksyku, która w pierwszych trzech spotkaniach mierzyła się kolejno z Argnetyną, Holandią i Chinami. W żadnym z nich nie potrafiła zdobyć seta, a maksymalnie, w tych dziewięciu partiach, ugrali 21 punktów. Wydaje się więc, że nie powinni być i dal nas wymagającym rywalem i nawet zmiennicy powinni tutaj bardzo szybko rozwiązać to starcie w trzech setach i to bardzo szybkich. Typuję poniżej 12.5 punktów.

1.57

PONIŻEJ 127.5 PUNKTÓW

betfan

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!