Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Korea Południowa: Typy, kursy, zapowiedź | 17.09 Eliminacje IO
Zgodnie z planem, nasza polska reprezentacja kobiet, rozpoczęła kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich. Pewna wygrana ze Słowenią 3:0, może przełożyć się na kolejne wygrane. Dziś w drugiej rundzie zmierzą się z Koreą Południową, która wczoraj nie została kompletnie rozbita przez Włoszki. Ostatniego mecz z naszymi siatkarkami także nie mogą wspominać zbyt dobrze, bowiem także nie potrafiły ugrać seta. Czy biało-czerwone powtórzą ten wynik? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Korea Południowa. 

Polska – Korea Południowa: Typy bukmacherskie

W tym roku gra naszych siatkarek może się naprawdę podobać. Za dobrą grą idą też znakomite wyniki. Tak też Polki w tegorocznej Lidze Narodów zyskały znakomity wynik, jakim było trzecie miejsce. Po tym sukcesie rozegrały turniej w ramach Mistrzostw Europy i pewnie awansowały z grupy, do fazy play-off. Tam pokonały Niemki, a zbyt wysoką przeszkodą okazały się Turczynki, które ograły nas 0:3 w ćwierćfinale. Od 16 września nasze siatkarki walczą o miejsce w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Pierwszy mecz nie sprawił większych problemów naszym zawodniczkom i wygrały pewnie 3:0
W drugim spotkaniu zmierzymy się z Koreą Południową, która nie zaczęła tych eliminacji zbyt dobrze. Zostały kompletnie zdominowane i przegrały kolejno 11:25, 20:25 i 17:25 z reprezentacją Włoch. W ostatnich pojedynkach przeciwko naszej kadrze także nie potrafiły wygrać seta i każde z pięciu ostatnich meczów kończyły się dla nas wygraną do zera. W tym starciu spodziewam się mocnego pierwszego seta, gdzie nastąpi kompletna dominacja. Później trener może wprowadzić zmienniczki i sety mogą być bardziej wyrównane. Typuję poniżej 43.5 punktów w pierwszym secie.

1.50

PONIŻEJ 43.5 PUNKTÓW

W PIERWSZYM SECIE

betfan

Polska - Korea Południowa: kursy bukmacherskie

Polska jest w tym pojedynku stawiana przez bukmacherów, w roli zdecydowanego faworyta, co po ich ostatnich występach jest jasne. Aktualny kurs wynosi obecnie 1.01. Korea Południowa stawiana jest więc w roli sporego underdoga i bukmacherzy nie widzą po ich stronie kompletnie szans na triumf, wystawiając kurs aż 13.50.

Eliminacje Igrzysk Olimpijskich kobiet 2023: Kadra Polski, kogo zabrakło?

Trener Stefano Lavarini zaprezentował kadrę , która weźmie udział w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Skład praktycznie się nie zmienił od Mistrzostw Europy, a jedyna zmiana to Martyna Czyrniańska, która zajmie miejsce Weroniki Szlagowskiej Kadra Polski na eliminacje do Igrzysk Olimpijskich:
- libero: Maria Stenzel, Aleksandra Szczygłowska
- rozgrywające:Katarzyna Wenerska, Joanna Wołosz
- środkowe: Agnieszka Korneluk, Kamila Witkowska, Joanna Pacak, Magdalena Jurczyk
- atakujące: Monika Gałkowska, Magdalena Stysiak
- przyjmujące: Monika Fedusio, Martyna Łukasik, Martyna Czyrniańska, Olivia Różański

Polska - Korea Południowa: transmisja, gdzie oglądać? 

Niedzielny mecz pomiędzy Polską a Koreą Południową, w ramach fazy grupowej eliminacji do Igrzysk Olimpijskich kobiet, odbędzie się 17 września o 17.30  na Atlas Arenie w Łodzi. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport Eextra i TVP Sport. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!