Japonia – Polska: Typy, kursy, zapowiedź 11.11 | MŚ U-17

Jan Paździerski

10 listopada 2023

Japonia - Polska: Typy, kursy, zapowiedź 11.11 | MŚ U-17
Polska reprezentacja do lat 17. zachwyca swoim stylem, a przed nimi pierwszy mecz fazy grupowej. Młodzi Polacy zagrają w mecz otwarcia swojej grupy z Japonią. Już dziś odbędzie się  jedno z najważniejszych spotkań w historii młodzieżowego futbolu w naszym kraju. Czy imponująca w ostatnim czasie kadra naszych piłkarzy zdoła pokonać również świetnie grającą młodzieżową kadrę Japonii? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Polska U17 – Japonia U-17.

Japonia – Polska: zapowiedź meczu

Reprezentacja Polski U17 po raz trzeci w historii zagości na światowym parkiecie mistrzostw w tej kategorii wiekowej. Trzy dekady temu zespół z Maciejem Terleckim lub Arturem Wichniarkiem na czele osiągnął imponujące, czwarte miejsce w Japonii. Tym razem turniej, skupiający 24 drużyny, ma miejsce w Indonezji.
Bilet na mundial drużyna kierowana przez Marcina Włodarskiego zdobyła dzięki znakomitemu występowi w tegorocznych rozgrywkach mistrzostw Europy. Inaugurowane zwycięstwem w grupie (zdobywając w dwóch pierwszych meczach aż dziesięć goli), kluczowe okazało się zwycięstwo 3:2 nad Serbią w ćwierćfinale. Później, mimo niezwykle emocjonującego półfinału (3:5), lepszymi okazali się Niemcy, ale młodzi Polacy mogli być usatysfakcjonowani, ponieważ wywalczyli sobie miejsce w Mistrzostwach Świata.

Japonia - Polska: typy, typowanie, kursy

To będzie niezwykle zacięte spotkanie. Japończycy stawiani są w roli faworyta a kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.59. Może to być spowodowane po prostu tym, że nasza reprezentacja U-17 nie ma takiej głębi składu i poziom najlepszych 11. zawodników różni się od pozostałych. Ostatnie wydarzenia związane z naszą kadrą, również mogą mieć na to wpływ. Przelicznik na zwycięstwo naszych rodaków to 5.40, a remis 3.75.

2.01

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Japonia - Polska: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Polski U-17 z Niemcami U-17 na młodzieżowych Mistrzostwach Świata do lat 17, odbędzie się 11 listopada o godzinie 10:00 na Si Jalak Harupat Stadium. Spotkanie będzie można obejrzeć na TVP Sport z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy