Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Japonia: Typy, kurs, zapowiedź | 02.12 Mistrzostwa Świata
Wysoka wygraną rozpoczęły nasze szczypiornistki, tegoroczne zmagania na Mistrzostwach Świata w piłkę ręczną. Polska ograła Iran aż dwudziestoma bramkami, wygrywając 35:15. Był to jednak najsłabszy rywal w grupie F i teraz Biało-Czerwone rozpoczną prawdziwą rywalizację o awans. W drugim starciu zmierzą się z Japonią, która postawiła bardzo mocne warunki Niemkom, ostatecznie przegrywając. Jak dziś zakończy się ten mecz? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Japonia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polska – Japonia?
  2. Zapowiedź meczu Polska – Japonia.
  3. Jakie są kursy na mecz Polska – Japonia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Japonia?

Polska – Japonia: typy bukmacherskie

Polki nie miały w tym roku nie rozegrały razem zbyt wielu spotkań. Dwa pierwsze w marcu, były towarzyskimi, kolejne dwa eliminacjami do MŚ, a później znów dwa spotkania sparingowe. Łącznie wygrał pięć z sześciu tych spotkań, rozgrywanych od marca do października. Tuż przed tą imprezą zagrały w Posten Cup, gdzie wygrały z Angolą i Islandią, a dwoma bramki przegrały z Norwegią. Był to ostatni sprawdzian przed najważniejszą imprezą w tym roku. W pierwszym meczu rundy wstępnej Mistrzostw Świata zmierzyły się z Iranem, który nie miał żadnych szans przeciwko naszej reprezentacji. Polki pogromiły rywalki aż 35:15.

1.43

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM +2.5

betfan

Teraz nasze szczypiornistki powalczą o ważne punkty przeciwko Japonii. Rywalki z Azji w tym roku prezentowały bardzo wysoki poziom, choć głównie w meczach z rywalkami ze swojego kontynentu. Tutaj na starcie zmierzyły się z Niemkami, które były typowane jako spory faworyt, a ostatecznie wygrały tylko jedną bramką, po zaciętym spotkaniu. Dziś więc nasze piłkarki nie będą miały łatwego zadania i mecz również może okazać się bardzo stykowy. Moim zdaniem mają ogromne szanse na wygraną i taki zakład właśnie typuję, choć ubezpieczę go handicapem +2.5 gola.

Polska - Japonia: kursy bukmacherskie

Wygrana Polski - 2.28

Remis - 8.00

Wygrana Japonii - 1.94

Powyżej 55.5 goli - 1.75

Polska reprezentacja wyjdzie na ten mecz jako minimalny underdog, co przekłada się na kurs wynoszący 2.28. Nieco niższy przelicznik można więc znaleźć na rywalki, czyli Japonię, gdzie wynosi on w tym momencie 1.94. Również i remis to szansa na spory mnożnik, bo aż 8.00.

Polska - Japonia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobtoni mecz rundy grupowej, tegorocznych Mistrzostw Świata, pomiędzy Polską a Japonią, odbędzie się 2 grudnia o 20:30 na hali w Herning. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!