Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Izrael: Typy, kurs, zapowiedź | EuroBasket
Już w poniedziałek 5 września polska reprezentacja w koszykówkę rozegra trzeci mecz w ramach rozgrywek Eurobasketu. Polacy będą walczyć o wyjście z grupy z dobrymi reprezentacjami. Po wygranej w pierwszym spotkaniu z Czechami i porażce w drugim z Finlandczykami, przyszedł czas na mecz z Izraelem. Zapraszamy na typy Polska – Izrael.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Eurobasket: Polska – Izrael – Zapowiedź meczu

Polska walczy o wyjście z grupy D głównie z Czechami, Finlandią i właśnie Izraelem. Jeśli przyjmiemy, że Holandia zdecydowanie odstaje od pozostałych reprezentacji, a Serbia jest zdecydowanie najlepsza to te wymienione na początku 4 reprezentacje będą walczyć o pozostałe 4 miejsca. Terminarz tak się ułożył, że z Czechami i Finlandią już graliśmy, a Izrael jest trzeci w kolejności. Z Czechami udało się wygrać, ale z Finlandią nie mieliśmy wiele do powiedzenia. Jeśli wygramy z Izraelem i zakładając, że nie zawiedziemy z Holandią to awansujemy do następnej rundy. Z Izraelem jednak nie będzie łatwo, bo pokonali oni Finlandię po dogrywce, z którą my nie mieliśmy za wiele do powiedzenia.

Eurobasket: Polska - Izrael - typy, typowanie

Izrael po wyrównanym meczu wygrał najpierw z Finlandią po dogrywce, a w drugim spotkaniu spełnił formalność i pokonał Holandię. Nie wróży to dobrze naszej reprezentacji, która z Finlandią przegrała trzydziestoma punktami. Można to jednak zrzucić na wykończenie pierwszym meczem z Czechami dzień wcześniej. Izrael jednak też teraz będzie po dniu przerwy, tak samo jak my. 30 czerwca graliśmy z reprezentacja Izraela w eliminacjach do mistrzostw świata i udało nam się wygrać po dogrywce 90:85. W historii jednak zazwyczaj przegrywamy z tą reprezentacją, w której na tym Eurobaskecie gra zawodnik Washington Wizards, Deni Avdija.

1.65

WYGRANA POLSKI

HANDICAP +4.5

betfan


 

Eurobasket: Polska - Izrael - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Eurobasketu pomiędzy Polską, a Izraelem odbędzie się 5 września o 14:00 w O2 Arena w Pradze. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na TVP Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!