Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Czarnogóra: typy, kursy, zapowiedź | 06.09 ME

Polska ma już przed sobą tylko jeden przystanek, przed rozpoczęciem fazy play-off. Choć pewny awans do kolejnej fazy już mają, to potrzebują jeszcze co najmniej seta, by wyjść z pierwszego miejsca. Ostatni mecz czeka ich przeciwko Czarnogórze, która póki co wygrała tylko jedno spotkanie i już nie mają szans na awans. Jak jednak pożegnają się z mistrzostwami? Jakim składem zagra to starcie nasza kadra? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Czarnogóra. 

Polska – Czarnogóra: typy bukmacherskie

Po triumfie  w Lidze Narodów nasza reprezentacja zrobiła sobie prawie miesięczną przerwę. Na boisko wrócili jednak 18 sierpnia, na memoriał Huberta Wagnera, który jednocześnie był też przygotowaniem do obecnych Mistrzostw Europy. Tam rozegrali trzy mecz i wygrali tylko z Francją. Z kolei gorzej wypadli na tle Włoch i Słowenii. Kilka dni temu rozegrali też sparing z Ukrainą, który potrwał aż pięć setów, a zwycięsko wyszła nasza drużyna. Mistrzostwa Europy nasi reprezentanci rozpoczęli znakomicie od pewnej wygranej 3:0 z Czechami. Równie dobrze zagrali z Holandią, choć stracili pierwszego seta, to wygrali ostatecznie 3:1. Z Macedonią już nie było pomyłek, więc pewnie skończyliśmy 3:0, tak jak w ostatnim pojedynku z Danią.

 

 

W tym pojedynku wiele zależy przede wszystkim od zawodników, jakimi zagra nasz selekcjoner. Na pewno przez dłuższą fazę spotkania da odpocząć kluczowym graczom, jednak wciąż będziemy potrzebować seta, by zapewnić sobie awans z pierwszego miejsca. Nie zaskoczy mnie tu jednak w pozostałych setach słabsza gra zmienników, która może wpłynąć nawet na stratę seta. Typuję w tym pojedynku powyżej 3.5 setów.

4.00

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

betfan

Polska – Czarnogóra: kursy bukmacherskie

Nasza reprezentacja jest w tym pojedynku sporym faworytem, a więc kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.01. Znacznie niżej eksperci widzą szanse po stronie naszych rywali, czyli Czarnogóry. Mnożnik na ich zwycięstwo to aż 20.00. Warto w tym spotkaniu spojrzeć na zakład odnośnie co najmniej 130.5 punktów, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.82.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!