Polska – Chiny: typy, kursy, zapowiedź | 08.10 Eliminacje IO

Wojciech Sikora

08 października 2023

Polska siatkówka, Liga Narodów mężczyzn

Poprzednim zwycięstwem z Holandią 3:1, Polska zapewniła już sobie miejsce na przyszłorocznej Olimpiadzie w Paryżu. Zasłużenie nasi siatkarze pojadą na tę imprezę, bowiem wygrali każe z poprzednich sześciu meczów w grupie C. Dziś czeka ich pojedynek z Chinami, czyli gospodarzami tych rozgrywek. Oni jednak przez wszystkie poprzednie mecze zdobyli zaledwie punktów. Czy dziś będą w stanie zdziałać coś przeciwko Biało-Czerwonym? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Chiny. 

Polska – Chiny: typy bukmacherskie

Po triumfie w Lidze Narodów i Mistrzostwach Europy, ostatnim ważnym punktem w tym roku jest dostanie się naszej kadry siatkarzy na Olimpiadę w Paryżu. Eliminacje nie zaczęły się dla nas najłatwiej i mimo wygranej z Belgią, zmuesznei byliśmy rozegrać aż pięć setów. W kolejnym jednak meczu bardzo spokojnie rozbiliśmy Bułgarię 3:0, by znów natrafić na kłopoty. Te zafundowała nam kadra Kanady, która także z nami poległa, choć ponownie w pięciu odsłonach. Ponownie jednak biąło-czerwoni zrehabilitowali się pięknym zwycięstwem nad Meksykiem 3:0. W piątym meczu spodziewano się wygranej do zera, ale utrata jednego seta z Argentyną nadal dała nam komplet punktów. Awans na Igrzyska Olimpijskie zapewniła im wygrana z Holandią 3:1.

 

 

Jedyne o co walczy jeszcze Polska, to pierwsze miejsce w grupie C, które może przypaść im bądź Belgii. My jednak nie musimy się martiwć o udział w Olimpiadzie, tak jak wspomniani trójkolorowi. Dziś więc spodziewam się o wiele bardziej rozluźnionej naszej reprezentacji, która da po prostu piękny mecz przeciwko gospodarzom tego turnieju eliminacyjnego. Chiny nie potrafił kompletnie złapać rytmu w pojedynkach grupy C i na ten moment mają zaledwie po sześciu spotkaniach. Myślę, że trener Polaków wprowadzi zmienników, także szansa po stronie rywali na punkty będzie. Typuję co najmniej 138.5 punktów w tym meczu.

1.82

POWYŻEJ 138.5

PUNKTÓW

betfan

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy