Motor Lublin – Znicz Pruszków: Typy, kursy, zakłady 10.05

Adrian Krawczyk

10 maja 2024

motor-lublin
W piątek otwierającym spotkaniem Fortuna 32. kolejkę 1 Ligę będzie starcie, w którym Motor Lublin zmierzy się na własnym obiekcie ze Zniczem Pruszków. Motor walczy o baraże ekstraklasowe. Znicz natomiast wydaje się, że już zapewnił sobie utrzymanie i może spokojnie podejść do końcówki sezonu. Czy Motor będzie w stanie tutaj wygrać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – Znicz Pruszków. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Znicz Pruszków?
  2. Zapowiedź meczu Motor Lublin – Znicz Pruszków
  3. Jakie są kursy na mecz Motor Lublin – Znicz Pruszków?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Motor Lublin – Znicz Pruszków?

Motor Lublin – Znicz Pruszków typy bukmacherskie

1.70

MOTOR WYGRA

betfan
Motor Lublin na ten moment plasuje się na 8. lokacie w Fortuna 1 Liga. Ich strata do miejsca dającego grę w barażach to jednak zaledwie 1 punkt, a więc szanse na to są spore, jednak będą musieli w tym meczu wywalczyć 3 punkty. Znicz natomiast ma już praktycznie na 100% utrzymanie, więc wydaje się, że w tym meczu nie będą się bardzo mocno spinać, a to dla Motoru idealna okazja, aby wygrać u siebie za 3 punkty. Pójdę właśnie typ tropem i postawię na wygraną Motoru w tym spotkaniu po kursie 1.70 w Betfan.

Motor Lublin - Znicz Pruszków kursy bukmacherskie

  • Wygrana Motor Lublin – 1.70
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Znicz Pruszków – 4.65
  • Powyżej 2.5 goli – 1.90
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.88
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin - Znicz Pruszków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Motoru Lublin (kurs 1.70). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Znicz Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Motor Lublin - Znicz Pruszków to może liczyć na kurs 3.60 Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.81.

Motor Lublin - Znicz Pruszków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Zniczem Pruszków w ramach 32. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 10. maja o 18:00 na Arena Lublin. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy