Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Bułgaria: typy, kursy, zapowiedź | 01.10 Eliminacje IO
Nie najlepiej rozpoczęła Polska te eliminacje do Igrzysk Olimpijskich. Spodziewano się pogromy Belgii, a ostatecznie musieliśmy rozegrać pięć setów. W efekcie końcowym odnieśliśmy zwycięstwo, jednak zmęczenie może dać się we znaki w kolejnych pojedynkach,. W drugim starciu podejmiemy drużynę Bułgarii, która niedawno także sprawiła nam niemałe problemy. Czy tym razem okażemy się znacznie lepsi i ni będzie potrzeby rozgrywania piątego seta? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Bułgaria. 

Polska – Bułgaria: typy bukmacherskie

W tym roku nasza reprezentacja jest bezprecedensowo najlepszą drużyną na świecie, co ma oczywiście odzwierciedlenie w ich osiągnięciach. Wygrali w Lidze Narodów w świetnym stylu, pokonując w finale USA. Kolejno rozegrali świetny turniej na mistrzostwach Europy, gdzie rozgromili Włochy, rewanżując się za zeszłoroczny finał Mistrzostw Świata. Teraz rozpoczną rywalizację o miejsce na Igrzyskach Olimpijskich, gdzie czeka ich intensywne dziesięć dni, w ciągu których rozegrają siedem meczów. Pierwsze starcie nie poszło do końca po myśli naszych siatkarzy i musieli grać pięć setów z Belgią, którą ostatecznie pokonali.
W kolejnym starciu staną na przeciw Bułgarii, która nie dała kompletnie żadnych szans Chinom w pierwszym starciu. W trzech setach pokonali gospodarzy kolejno do 18, 19 i 14. W Lidze Narodów zakończyli zmagania na fazie grupowej, w której wygrali tylko 2 z 12 spotkań. Z kolei na mistrzostwach Europy odpadli tuż po wyjściu z grupy, gdzie przegrali z Francją 0:3. Z Polską nigdy nie radzili sobie zbyt dobrze i ostatni raz wygrali z nami w 2017 roku. Od tamtego czasu przegrali każde z 7 starć, a ostatnie rozegrali w kwietniu, gdzie biało-czerwoni wygrali 3:2. Dziś spodziewam się mocniejszego wejścia w mecz naszych zawodników, dlatego typuję poniżej 46.5 punktów w pierwszym secie.

1.48

PONIŻEJ 46.5 PUNKTÓW

W PIERWSZYM SECIE

betfan

Polska – Bułgaria: kursy bukmacherskie

Polska jest w tym spotkaniu stawiana jako spory faworyt i kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.15. Eksperci jednocześnie nie dają szans rywalom, na których przelicznik jest ogromny i aktualnie jest to około 5.50. Myślę, że ten mecz będą chcieli znacznie szybciej domknąć ten pojedynek i kurs 1.52, na zakład poniżej 180.5 punktów, wydaje się bardzo dobrą opcją.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!