Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Argentyna: Typy, kursy, zapowiedź 17.11 | MŚ U-17
Polska reprezentacja do lat 17. rozgrywa aktualnie turniej Mistrzostw Świata, a przed nimi trzeci mecz fazy grupowej. Młodzi Polacy zagrają mecz z młodzieżową reprezentacją aktualnych Mistrzów Świata, czyli Argentyną. Już dziś odbędzie się  jedno z najważniejszych spotkań w historii młodzieżowego futbolu w naszym kraju. Czy znajdująca się w nienajlepszej formie w ostatnim czasie kadra naszych piłkarzy zdoła pokonać swoich rywali, i podtrzymać matematyczne nadzieje na awans? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Polska U17 – Argentyna U17.

Polska – Argentyna: zapowiedź meczu

Reprezentacja Polski U17 po raz trzeci w historii zagości na światowym parkiecie mistrzostw w tej kategorii wiekowej. Trzy dekady temu zespół z Maciejem Terleckim lub Arturem Wichniarkiem na czele osiągnął imponujące, czwarte miejsce w Japonii. Tym razem turniej, skupiający 24 drużyny, ma miejsce w Indonezji. Niestety, po pierwszych dwóch kolejkach, nasi młodzi piłkarze nie wypadają zbyt dobrze. Przegraliśmy dwa pierwsze mecze z Senegalem oraz Japonią, a dziś stoimy przed bardzo trudnym wyzwaniem.
Bilet na mundial drużyna kierowana przez Marcina Włodarskiego zdobyła dzięki znakomitemu występowi w tegorocznych rozgrywkach mistrzostw Europy. Inaugurowane zwycięstwem w grupie (zdobywając w dwóch pierwszych meczach aż dziesięć goli), kluczowe okazało się zwycięstwo 3:2 nad Serbią w ćwierćfinale. Później, mimo niezwykle emocjonującego półfinału (3:5), lepszymi okazali się Niemcy, ale młodzi Polacy mogli być usatysfakcjonowani, ponieważ wywalczyli sobie miejsce w Mistrzostwach Świata. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

Polska - Argentyna: typy, typowanie, kursy

To będzie niezwykle zacięte spotkanie. Argentyńczycy stawiani są w roli faworyta a kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.26. Może to być spowodowane po prostu tym, że nasza reprezentacja U-17 nie ma takiej głębi składu i poziom najlepszych 11. zawodników różni się od pozostałych. Ostatnie wydarzenia związane z naszą kadrą, również mogą mieć na to wpływ. Przelicznik na zwycięstwo naszych rodaków to 8.40, a remis 6.00.

1.73

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Polska - Argentyna: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Polski U-17 z Argentyną U-17 na młodzieżowych Mistrzostwach Świata do lat 17, odbędzie się 17 listopada o godzinie 10:00 na Jakarta International Stadium. Spotkanie będzie można obejrzeć na TVP Sport z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!