Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk: typy, kursy, zapowiedź | 22.10 1. liga

Wojciech Sikora

21 października 2023

Polonia Warszawa

Zaplecze Ekstraklasy także wróciło w ten weekend do rozgrywek, gdzie rozgrywana jest aktualnie już 12. kolejka. tego sezonu. Polonia Warszawa, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Lechii Gdańsk. Choć po świetnym początku sezonu, gospodarze na chwilę osłabli, to znów widać u nich dobrą formę. Dziś będzie czekać ich bardzo ciężkie zadanie. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk.

Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk: Typy bukmacherskie

13 punktów, tyle zdobyła Polonia Warszawa w ostatnich 11. kolejkach. Kibice raczej nie mają powodów do dumy, choć na pewno nie jest to sytuacja tragiczna, bowiem zajmują 13. bezpieczne miejsce. Ostatnia seria czterech meczów bez porażki została przerwana przez Znicz Pruszków, choć był to tylko domowy mecz. Dziś zawalczą z Lechią Gdańsk, czyli niedawnym spadkowiczem Ekstraklasy. Ich powrót do niej, może być dla gości bardzo kłopotliwi, ponieważ na ten momen zajmują 9. miejsce i przed tą kolejką tracili pięć punktów do lidera.

 

 

Z pewnością ten mecz będzie bardzo ciekawy, bowiem ciężko ocenić kto w nim będzie miał większe szanse. Polonia w tym sezonie potrafiła już zaskoczyć pozytywnie, a z kolei Lechia negatywnie. W obecnej formie strzeleckiej obu ekip spodziewam się kilku trafień, dlatego typuję powyżej 2.5 gola.

1.88

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gości, czyli Lechii Gdańsk. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 2.23. Przy zwycięstwie Polonii Warszawy, gracz może liczyć na mnożnik 3.10. Remis to z kolei przelicznik wynoszący aktualnie 3.45.

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Polonią Warszawa a Lechią Gdańsk, w ramach 12. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 22 października 20:00 na stadionie Polonii w Warszawie . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy