Polonia Warszawa – Lech Poznań 2: typy, kursy, zapowiedź | 19.03 2. liga

Wojciech Sikora

19 marca 2023

Polonia Warszawa - Lech Poznań 2: typy, kursy, zapowiedź | 19.03 2. liga
Na zakończenie 23. kolejki 2. ligi polskiej, czekają nas dwa starcia. W jednym z nich Polonia Warszawa zmierzy się na swoim boisku z Lechem Poznań 2. Gospodarze będący w czołówce ligi, będą chcieli zgarnąć tutaj komplet punktów i powalczyć o awans bezpośredni do 1. ligi polskiej. Na swoim boisku Kolejorz zawiódł i przegrał 1:3, na początku sezonu. Czy teraz będą w stanie wywieźć chociaż punkt? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Polonia Warszawa – Lech Poznań 2.

Polonia Warszawa – Lech Poznań 2: Zapowiedź meczu

Obie drużyny radzą sobie w ostatnim czasie bardzo dobrze, choć to Polonia Warszawa jest przed szansą awansu do wyższej ligi. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w tabeli, choć tylko pierwsze dwa mają bezpośredni awans. Miejsca 3-6, dają szanse na baraż, a na te lokaty jest aktualnie sześciu chętnych, których dzieli kilka punktów. Lech Poznań 2 znajduje się w środku stawki ligi 2. i bliżej im tak naprawdę do strefy spadkowej, choć ich gra ostatnim czasie pokazuje, że raczej uda im się utrzymać.

Polonia Warszawa - Lech Poznań 2: - Typ na mecz

Pierwszy mecz tych ekip dał nam aż 4 bramki i można było oglądać piękną walkę z obu stron. Tym razem również powinniśmy zobaczyć sporo ofensywy, a obie drużyny są dość skuteczne w tym sezonie, by w tym spotkaniu również strzlić po jednym golu. Stawiam, że obie strzelą gola.

1.71

OBIE STRZELĄ

betfan

Polonia Warszawa - Lech Poznań 2: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Polonią Warszawą a Lechem Poznań 2 w ramach 23. kolejki 2. ligi polskiej,  odbędzie się 19 marca o 16:30 na stadionie Polonii w Warszawie. Mecz  będzie emitowany przez stację TVP Sport.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy