Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Szczecin – Linfield: Typy, kursy, zapowiedź 03.08 | el. LKE
W czwartek Pogoń Szczecin w rewanżowym starciu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy podejmie zespół z Irlandii Północnej drużynę Linfield. Portowcy w pierwszym meczu pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając swoje pierwsze wyjazdowe spotkanie w historii klubu w europejskich pucharach. Tak wysoka zaliczka pozwoli im podejść ze spokojną głową do drugiego meczu, jednak ważne jest, aby Pogoń je wygrała. Potrzebne są punkty do rankingu UEFA, które właśnie zapewni wygrana z Linfield. Czy Pogoń znów ogra bez większych problemów Linfield w meczu na własnym obiekcie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Pogoń Szczecin – Linfield.

Pogoń Szczecin – Linfield typy bukmacherskie

W czwartek na Stadionie Miejskim w Szczecinie Pogoń Szczecin podejmie Linfield w rewanżowym spotkaniu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji. Portowcy z trudnego terenu w Irlandii Północnej przywieźli bardzo korzystny wynik, albowiem wygrali aż 5:2. Dzięki temu w drugim meczu nawet nie muszą wygrywać, choć byłoby to wskazane dla polskiego rankingu klubów UEFA. Portowcy oczywiście po tak dobrym pierwszym meczu ponownie będą faworytem do wygrania starcia z Linfield.

2.05

POWYŻEJ 3 GOLE

betfan

Ja oczywiście zgadzam się z predykcjami bukmacherów, jednak kurs 1.34 nadaje się jedynie do grania kuponu w dublu lub treblu, więc wyszukałem coś innego do typów na mecz Pogoni z Linfield. Portowcy mają niezłą siłę ofensywną co zdecydowanie przekłada się na bramki w tym sezonie - 5 goli z Linfield czy 3 bramki w towarzyskim meczu z Wartą Poznań zdecydowanie to obrazują. Pokuszę się o typ na ponad 3 gole w meczu po kursie 2.05 w ofercie bukmachera Betfan. W przypadku 3 goli mamy zwrot postawionych środków, natomiast w przypadku 4 bramek wygrany kupon - jest to dobra bezpieczna opcja na to spotkanie.

Pogoń Szczecin - Linfield kursy bukmacherskie

Bukmacherzy już na kilka dni przed meczem wystawili kursy bukmacherskie na rewanżowe spotkanie 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Pogonią Szczecin, a Linfield. Wskazania na faworyta meczu to oczywiście drużyna Pogoni Szczecin (kurs 1.35). Mniejsze szanse natomiast ma zdecydowanie drużyna Linfield, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.00. Typer decydujący się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 5.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - jako, że w pierwszym meczu było ich dużo to kurs 1.66 na powyżej 2.5 ogólnej sumy w meczu wydaje się być atrakcyjnym współczynnikiem do dubla. Także nieco ryzykowniejsza opcja na over 3.5 gola w meczu po kursie 2.64 wydaje się być atrakcyjnym mnożnikiem do zdecydowanego podwojenia budżetu bukmacherskiego.

Pogoń Szczecin - Linfield GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Linfield w ramach 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 3 sierpnia o 18:00 na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Spotkanie będzie transmitowane przez polską stację telewizyjną na żywo na kanale TVP Sport.
  • Relację live można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja online do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!