Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola: typy, kursy, zapowiedź 29.07 | II Liga
W sobotę kolejne mecze polskiej II Ligi. Czas na 2 kolejkę nowego sezonu, a w jednym z wielu meczy Pogoń Siedlce podejmie na własnym boisku ekipę ze Stalowej Woli. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu zremisowali z ŁKS II Łódź, i będą chcieli zdobyć dzisiaj 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola.

Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola: typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 17:00 na stadionie w Siedlcach, odbędzie się mecz między drużyną Stali Stalowa Wola a miejscową Pogonią. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć pierwsze zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Stalowej Woli zremisowała 0:0 z GKS Jastrzębie. Dziś stoją przed kolejną szansą na zdobycie trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania również od remisu, bowiem ich mecz z ŁKS II Łódź zakończył się wynikiem 1:1. Mają okazję zrekompensować się przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.79

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak zremisowali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu stawiani są w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to aż 2.17. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 3.30. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.25

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Pogonią Siedlce a Stalą Stalowa Wola, w ramach 2 kolejki polskiej II Ligi, odbędzie się 29 lipca o 17:00 na Stadion ROSRRiT w Siedlcach. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!