Pogoń Szczecin – Korona Kielce: Typy, kursy, zapowiedź 16.09

Adrian Krawczyk

15 września 2023

Pogoń Szczecin
Po przerwie reprezentacyjnej na boiskach powrócą piłkarze w polskiej Ekstraklasie. W ciekawym meczu Pogoń Szczecin zmierzy się z Koroną Kielce. Drużyna Portowców musi gonić czołówkę tabeli, jeżeli marzy o grze w europejskich pucharach w kolejnym sezonie, albowiem po 7 kolejkach, z jednym zaległym meczem plasuje się dopiero na 15 pozycji w ligowej tabeli. Czy Pogoni uda się ograć Koronę Kielce za 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Pogoń Szczecin – Korona Kielce. 

Pogoń Szczecin – Korona Kielce typy bukmacherskie

W sobotę 16 września w Szczecinie Pogoń zmierzy się z Koroną Kielce. Portowcy muszą zdobyć w tym spotkaniu 3 punkty, albowiem po 6 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie 6 punktów (+1 zaległy mecz). Korona natomiast wypada jeszcze gorzej, albowiem po 6 meczach mają zaledwie 5 punktów i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Nie spodziewam się niespodzianki w tym spotkaniu. Pogoń musi wejść w końcu na optymalne tory, tym samym typuję wygraną Pogoni z Koroną po kursie 1.70 w ofercie bukmachera Betfan. Atuty stoją po stronie Pogoni, a 3 punkty do tabeli dadzą im oddech do kolejnego meczu.

1.70

WYGRANA POGONI

betfan

Pogoń Szczecin - Korona Kielce kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Pogoń Szczecin - Korona Kielce wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Pogoni Szczecin (kurs 1.70). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Korona Kielce, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Pogoń Szczecin - Korona Kielce to może liczyć na kurs 3.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.71, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.12.

Pogoń Szczecin - Korona Kielce GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Koroną Kielce, ramach 8 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 16 września o 15:00 na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy