Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie B-B – Sandecja Nowy Sącz: Typy, kursy, zapowiedź 29.10
W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Jak co roku są walka praktycznie całej ligi jest bardzo wyrównana. W  jednym z meczów 16. kolejki Podbeskidzie B-B  zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze kontynuują serię bez porażki, która wynosi aktualnie siedem spotkań, przez co wspięli się już na 8. lokatę. Zadanie powinno być proste, bo goście to ostatnia drużyna w lidze. Czy jest szansa na niespodziankę w tym pojedynku? Zapraszam na zapowiedź spotkania Podbeskidzie B-B – Sandecja Nowy Sącz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Bruk Podbeskidzie B-B – Sandecja Nowy Sącz (29.10, 15:00) – zapowiedź meczu

Goście ostatnio lekko się przebudzili w pięciu ostatnich spotkaniach wygrali dwukrotnie i raz zremisowali. Mimo to nadal są na ostatnim miejscu w lidze, choć sytuacja w tabeli jest na tyle ciasna, że dwa zwycięstwa i wyjdą ze strefy spadkowej. Zadanie, jednak w najbliższym starciu do łatwych nie należy, bowiem czeka na nich drużyna niepokonana od siedmiu meczów. Na pewno, Sandecja musi obawiać się najskuteczniejszego zawodnika rywali, króla strzelców ligi – Kamila Bilińśkiego, mającego na koncie 10 trafień.

1. Liga: Podbeskidzie B-B - Sandecja Nowy Sącz (29.10, 15:00) - typy

Typy Podbeskidzie B-B - Sandecja Nowy Sącz

W czterech z ostatnich pięciu spotkań tylko raz w ich meczu bezpośrednim padły więcej niż dwie bramki. Choć goście ten sezon mają bardzo bramkostrzelny, bo zaliczyli już 20 trafień, ale i 21 stracili. Stawiam w tym spotkaniu powyżej 2,5 gola.

1.95

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. Liga: Podbeskidzie B-B - Sandecja Nowy Sącz (29.10, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Podbeskidzia B-B z Sandecją Nowy Sącz w ramach 16. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 29 października o 15:00 na Stadionie Miejskim w Bielsko-Białej. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!