Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie – Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź (08.10)
Podbeskidzie zagra z Górnikiem Łęczna w ramach 13. kolejki 1. ligi. Gospodarze zajmują 10. miejsce, a goście tydzień temu wydostali się ze strefy spadkowej. Zapowiada się ciekawe spotkanie, ponieważ oba zespoły mają serię meczów bez porażki. Kto będzie górą w tym pojedynku? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Podbeskidzie – Górnik Łęczna. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Podbeskidzie – Górnik Łęczna (08.10. godz. 17:30) – zapowiedź 

Podbeskidzie nie przegrało żadnego z ostatnich czterech meczów. Pokonali w tym czasie na wyjeździe Chojniczankę Chojnice 3:2 i Odrę Opole 2:0 i zremisowali z ŁKS-em. U siebie natomiast podzielili się punktami z Termaliką 2:2. Podbeskidzie nie wygrało żadnego z ostatnich czterech meczów na własnym obiekcie. Przegrali 0:1 ze Skrą Częstochowa, Puszczą Niepołomice i Ruchem Chorzów.
Górnik Łęczna w końcu wszedł na właściwą drogę. Nie przegrali żadnego z trzech ostatnich meczów. Zremisowali 2:2 z Katowicami i Termaliką oraz pokonali tydzień temu GKS Tychy. Górnicy wydostali się ze strefy spadkowej i teraz mają zamiar przesuwać się w górę tabeli. Ich forma wskazuje na to, że w najbliższym czasie mogą się przedostać w górne rejony tabeli.

Podbeskidzie – Górnik Łęczna (08.10. godz. 17:30) – typ

1.80

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Mecz Podbeskidzia z Górnikiem zapowiada się ciekawie, ponieważ oba zespoły są w dobrej formie i mają serię spotkań bez porażki. Wydaje mi się, że oba zespoły znajdą drogę do siatki przeciwnika. Goście notują serię dziewięciu meczów ze strzelonym golem.

Podbeskidzie – Górnik Łęczna (08.10. godz. 17:30) – transmisja, gdzie oglądać? 

Mecz Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Początek spotkania o godzinie 17:30. Transmisja z tego pojedynku na kanale Polsat Sport News. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!