Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie – GKS Tychy: typy, kursy, zapowiedź 25.02 | I Liga

Serię czterech zremisowanych meczów z rzędu będzie próbowało przerwać Podbeskidzie. Gospodarze sobotniego meczu są na najlepszej drodze do tego, by przejść wiosną bez porażki. W myśl zasady – nie możesz wygrać to chociaż nie przegraj. Goście nigdy nie zdołali wygrać w Bielsku-Białej więc ewentualne zwycięstwo będzie dla nich historycznym wyczynem. Zatem czy dojdzie do sensacji czy może czeka nas piąty remis z rzędu gospodarzy? Zapraszam na zapowiedz meczu Podbeskidzie – GKS Tychy ! 

Podbeskidzie – GKS Tychy: – Zapowiedź

Do tej pory 5 razy mierzyły się oba zespoły na stadionie w Bielsku i aż cztery razy zespoły te dzieliły się punktami. Na jedno zwycięstwo stać było gospodarzy, goście natomiast nigdy nie wygrali tu meczu.

Kamil Biliński to lider wśród strzelców zaplecza Ekstraklasy. Ma już 13 bramek, a jedną z nich strzelił jesienią właśnie drużynie GKS-u Tychy Ma na nich patent.

Podbeskidzie przegrało w lidze ostatni raz 11. września. To jedna z najdłuższych serii bez porażki w całej lidze. Bardzo często zespół ten też remisuje (aż 8 remisów przy tylko 7 zwycięstwach). 

 

Podbeskidzie - GKS Tychy:- Typy bukmacherskie, kursy

1.93

PODBESKIDZIE WYGRA

betfan

Oczekuję, że gospodarze mnie nie zawiodą i ze swojego stadionu również na wiosnę stworzą obiekt trudny do zwojowania. Podbeskidzie ma ciut większe szansę na walkę o Ekstraklasę niż goście. Ponadto GKS Tychy nigdy nie wygrał w Bielsku z Podbeskidziem. 

Podbeskidzie - GKS Tychy: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz między Podbeskidziem, a GKS Tychy w ramach 21. kolejki 1 ligi odbędzie się 25. lutego na Stadion Miejski w Bielsku-Białej. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!