Podbeskidzie B-B – Miedź Legnica: Typy, kursy, zapowiedź 12.11 | 1 Liga

Jan Paździerski

11 listopada 2023

Miedź Legnica
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 15. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Podbeskidziem Bielsko Biała a Miedzią Legnica. Już w najbliższą niedzielę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Bielska-Białej, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Legnicy. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Podbeskidzie – Miedź.

Podbeskidzie B-B – Miedź Legnica: typy bukmacherskie

W nadchodzącą niedzielę zapowiada się starcie dwóch drużyn, których celem przedsezonowym jest zajęcie miejsc w górnej połowie tabeli. Zespół Podbeskidzia Bielsko - Biała, powita na swoim boisku zespół przyjezdnych z Legnicy, w niedzielnym starciu w ramach rozgrywek 1 ligi. Dla obu ekip, początek sezonu mocno odbiegał od tego, co prezentują w ostatnich kilku meczach. Gospodarze, będą próbowali wykorzystać przewagę własnego boiska, i zdobyć bardzo cenne dla nich 3 punkty. Z biegiem tygodni drużyna zaczęła powoli odzyskiwać formę, co znajduje swoje odzwierciedlenie w coraz wyższej pozycji w tabeli. Zespół Miedzi, na pewno nie da łatwo za wygraną, więc czekają nas duże emocje. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.61

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Podbeskidzie B-B - Miedź Legnica: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Podbeskidziem a Miedzią Legnica. W tym meczu kurs na zwycięstwo gospodarzy to 3.15. Na triumf ekipy gości, bukmacherzy proponują kurs rzędu 2.14. W przypadku podziału punktów, możemy znaleźć przelicznik 3.55.

Podbeskidzie B-B - Miedź Legnica: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Podbeskidzia i Miedzi Legnica, w ramach 15 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 12 listopada o 18:00 na Stadionie Podbeskidzia. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy