Podbeskidzie B-B – Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź | 22.09 1. liga

Wojciech Sikora

21 września 2023

Podbeskidzie B-B - Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź | 22.09 1. liga
Zdecydowanie najwięcej będzie się dziś działo na zapleczu Ekstraklasy, gdzie w ramach inauguracji 9. kolejki, rozegrane zostaną aż trzy starcia. Podbeskidzie B-B w jednym z nich podejmie na swoim stadionie Górnik Łęczna. Bardzo wyraźnie zaznaczyli goście swój udział w walce o awans do wyższej ligi. Póki co zajmują fotel lidera, ale z dzisiejszym rywalem nie radzili sobie najlepiej. Jak zakończy się ten mecz? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Podbeskidzie B-B – Górnik Łęczna.

Podbeskidzie B-B – Górnik Łęczna: Typy bukmacherskie

Kiepsko zaczął się ten sezon dla gospodarzy, którzy w poprzednich ośmiu kolejkach zdobyli zaledwie osiem punktów. Dużą winą tego był punkty stracone przez remisy. W każdym z nich grali na bardzo dobrym poziomie, jednak brakło kropki nad „i”, by zgarnąć komplet punktów. Dziś staną przed kolejną szansą, w meczu z Górnikiem Łęczna. Goście to bardzo dobrze zgrany zespół, który początek sezonu ma naprawdę wybitny. Ich aktualny bilans to pięć wygranych i trzy remisy, co daje im fotel lidera.
Choć goście są stawiani w tym meczu w roli underdoga, to moim zdaniem mają większe szanse, by odnieść sukces. Od samego początku sezonu pokazują świetny futbol i dziś spodziewam się podtrzymania tej formy. Moim zdaniem dziś wywiozą co najmniej jeden punkt z Bielsko-Białej. Typuję remis lub wygraną gości.

1.88

GÓRNIK ŁĘCZNA WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Podbeskidzie B-B - Górnik Łęczna: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli Podbeskidzia B-B. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 1.87. Przy zwycięstwie Górnika Łęczna, gracz może liczyć na mnożnik 3.90. Remis to z kolei przelicznik wynoszący 3.45.

Podbeskidzie B-B - Górnik Łęczna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Podbeskidzie B-B a Górnik Łęczna, w ramach 9. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 22 września 18:00 na stadionie miejskim w Bielsko-Białej. Mecz będzie emitowany przez stację  Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy