Piast Gliwice – Legia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 16.09

Adrian Krawczyk

15 września 2023

Legia Warszawa, typy
W sobotę w 8 kolejce polskiej Ekstraklasy będziemy świadkami ciekawego starcia pomiędzy Piastem Gliwice, a Legią Warszawa. Legia jak do tej pory jest liderem, choć rozegrała od rywali o aż 2 spotkania mniej. Piast natomiast plasuje się na 11 pozycji z dorobkiem 8 punktowym. To oczywiście warszawska Legia powinna być kandydatem do zwycięstwa, choć bukmacherzy wyrównują szanse i oceniają je praktycznie 50 na 50. Czy faktycznie drużyna Piasta postawi się Legii i urwie jej punkty?  Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Piast Gliwice – Legia Warszawa. 

Piast Gliwice – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Legia Warszawa jak do tej pory w pięciu spotkaniach Ekstraklasy straciła punkty tylko remisując na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice. W sobotę zagrają na wyjeździe z Piastem i wygrana z pewnością dałaby im kolejną przewagę nad swoimi rywalami. Oczywiście drużyna Wojskowych musi mieć w głowie, że we wtorek rozegra bardzo ciężkie spotkanie w europejskich pucharach dlatego też w składzie możemy zobaczyć kilka roszad. Mimo wszystko w moim odczuciu kadrowo i piłkarsko to piłkarze Legii zdecydowanie przewyższają Piast Gliwice, dlatego też typuję ich wygraną po bardzo dobrym kursie 2.60 w Betfan.

2.60

WYGRANA LEGII

betfan

Piast Gliwice - Legia Warszawa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Piast Gliwice - Legia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Legii Warszawa (kurs 2.60). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Piast Gliwice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Piast Gliwice - Legia Warszawa to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.14, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.69.

Piast Gliwice - Legia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Piastem Gliwice, a Legią Warszawa w ramach 8 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 16 września o 20:00 na Miejskim Stadionie w Gliwicach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy