Piast Gliwice – TSV Hartberg. Ekipa Fornalika faworytem?

Piast Gliwice – TSV Hartberg. W czwartek o godzinie 20:00 zawodnicy Waldemara Fornalika zmierzą się na swoim boisku z ekipą z Austrii. Zwycięzca awansuje do III rundy eliminacji Ligi Europy.

PIAST GLIWICE – TSV HARTBERG. „PIASTUNKI” FAWORYTEM

Piast Gliwice ma wybitnie słaby początek sezonu. W Ekstraklasie zdobyli zaledwie jeden punkt po bezbramkowym remisie z Wartą Poznań. Wcześniej przegrali ze Śląskiem Wrocław (0:2) i Pogonią Szczecin (0:1). Swój najlepszy mecz zagrali do tej pory z Dynamem Mińsk w I rundzie el. Ligi Europy. Totalnie zdominowali swojego rywala i zwyciężyli 2:0, choć powinni jeszcze co najmniej jedną bramkę dopisać do swojego konta.

Teraz czas na II rundę. Tym razem zagrają na swoim stadionie z TSV Hartberg – piątą drużyną poprzedniego sezonu ligi austriackiej. Faworytem jest Piast, który według analityków BETFAN ma 55% szans na wyeliminowanie swojego rywala. Mamy nadzieję, że trzecia drużyna ostatniego sezonu Ekstraklasy faktycznie pokaże się z lepszej strony i pokona kolejnego przeciwnika. To ważne w kontekście rankingu UEFA, który w ostatnich latach polskie zespoły bardzo zaniedbały.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Gdzie obejrzeć mecz Piast Gliwice – TSV Hartberg? Transmisja w TV z tego spotkania odbędzie się na kanale TVP Sport, natomiast w Internecie tę potyczkę będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!