Pobierz aplikację betfan na telefon
Piacenza – Jastrzębski Węgiel: typy, kursy, zakłady 21.02 | Liga Mistrzów
Jastrzębski Węgiel to ostatnia drużyna, która reprezentuje nas jeszcze w tej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów. Dzięki awansowi z pierwszego miejsca w grupie, rywalizację w fazie play off zaczynają już od ćwierćfinału. W nim zmierzą się z Piacenzą, czyli czołową drużyną z włoskiej ligi. Dwumecz rozpocznie się od pojedynku właśnie na ich boisku, dlatego ważne będzie wrócić z jak najlepszym wynikiem. Jak ostatecznie zakończy się to widowisko? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Piacenza – Jastrzębski Węgiel. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Piacenza – Jastrzębski Węgiel?
  2. Zapowiedź meczu Piacenza – Jastrzębski Węgiel.
  3. Jakie są kursy na mecz Piacenza – Jastrzębski Węgiel?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Piacenza – Jastrzębski Węgiel?

Piacenza – Jastrzębski Węgiel: zapowiedź 

Jastrzębski Węgiel wciąż jest liderem naszej ligi i dzięki temu mogli pozwolić sobie na zmiany w poprzedniej kolejce i odpuścić ją na rzecz dzisiejszego starcia. Wyjazd do Piacenyz to spore wyzwanie i jeden z kluczowych momentów dotychczasowego sezonu. Włoski zespół nie jest jednak ostatnim czasem w najlepszej formie, co wskazuje tylko jedna wygrana na ostatnie pięć spotkań.

2.11

JASTRZĘBSKI WYGRA

betfan

Już w poprzednim sezonie Jastrzębski Węgiel pokazywał się ze znakomitej strony, co kontynuują również i teraz. Przed nimi decydująca faza Ligi Mistrzów, gdzie w ubiegłym roku doszli aż do finału. Teraz również mają ku temu ogromne szanse, a dzisiejszy mecz powinien udowodnić ich znakomitą formę. Typuję wygraną gości.

Piacenza - Jastrzębski Węgiel: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Piacenzy - 1.68
  • Wygrana Jastrzębskiego Węgla - 2.11
  • Powyżej 3.5 seta - 1.40
W tym zestawianiu eksperci nieco wyżej typują Piacenzę, przez co kurs na ich wygraną jest o wiele niższy i wynosi obecnie 1.68. W przypadku zaskoczenia gości, przelicznik jest nieco bardziej okazały, bowiem wynosi 2.11. Sam mecz może się jednak nie skończyć w trzech partiach, dlatego warto zerknąć na typ powyżej 3.5 seta z mnożnikiem 1.40.

Piacenza - Jastrzębski Węgiel: transmisja 

Mecz Piacenza a Jastrzębski Węgiel, w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 21 lutego o godzinie 20:30 w Piacenzie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!